Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozás beindítása pénz...

Vállalkozás beindítása pénz nélkül?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról lenne szó, hogy az elképzelés meg van, csak a tőke hiányzik. Férjem is és én szakmunkások vagyunk. Mindkettőnk elképzelése nagyon jó lenne és volna is rá kereslet, de sajnos tőke hiányában csak a tervezésig jutottunk. Van ma esély erre egyáltalán? Hogyan lehet pénzt szerezni pénz nélkül? Havi fizetésből spórolni nem tudunk bankokkal szóba sem állhatunk. Tudom, akármelyikünk vállalkozása beindulna, más szakmunkásoknak is tudnánk munkát biztosítani, mert volna rá igény. Értelmes válaszokat várok, hátha van valakinek épkéz-láb ötlete!

2015. ápr. 29. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

"Mindkettőnk elképzelése nagyon jó lenne és volna is rá kereslet"


Álomvilágban élsz.

2015. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem! Nem élek álomvilágban! Tényleg volna rá kereslet!
2015. ápr. 29. 13:56
 3/15 TamásTóth ***** válasza:
82%

[link]


Ide tegyétek fel az ötleteteket és ha valaki lát benne fantáziát, akkor "fundolhatja" (pénzt tehet bele)

2015. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Kellene csinalni egy uzleti tervet, es azzal nyugodtan lehet bankokhoz fordulni. Azert vannak.
2015. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha akkor ötlet akkor lazán adnak a bankok rá megfelelő hitelt.
2015. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok... osztottam szoroztam, maga az ötlet jó,kereslet is lenne rá,de elindulni nagyon nehéz,nincs tőke,vagy csak 1-2 hónapra elegendő...
2015. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy üzleti terved akkor azzal mehetsz nyugodtan bankhoz is agy kockázati tőkebefeketetőhöz (akár magánszemélyhez) is.


Saját tapasztalat, hogy 1000-ből 999x itt szokott elvérezni a dolog, mert nincs egy becsületes számolás és/vagy realitás a terv mögött. Az utolsó ilyen üzleti terv is, ami eljutott hozzám olyan blődségeket tartalmazott, hogy csak na és olyan alap dolgokkal nem számolt, mint, hogy adózni is kell ám egy vállalkozásban... És erre szeretett volna az úriember 10 milliót és vérig volt sértve, mikor nem kapott, mert, hogy ez a világ üzlete... Jelzem nem tudok róla, hogy azóta is összehozta volna a dolgot.

2015. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Feldobtam az ötletet az [link] oldalra is. Hátha lát benne valaki fantáziát!

Nem szeretnék eladósodni és ésszerűen szeretnék csak belefogni bármibe, tulajdonképpen nem is kell olyan nagy befektetés, nem több 10milliós tételről van szó.

Aki privátban írt, annak mindenképpen várom válaszát.

2015. ápr. 30. 06:46
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Elolvastam.


Azon kívül, hogy gyerekes és naív az egész leírás pont SEMMIT nem lehetett megtudni arról, hogy mit akartok.


Az nem érv, hogy a "kipufogó szerelést olyan kevesen csinálják becsületesen" bla bla..


Van üzleti terv?

Van költség kalkuláció?

Van igény és piacfelmérés?


Érted ugye? Pont ezért bukik a 99%-a az ilyen kéréseknek, mert nincs mögötte SEMMI, amire bárki pénzt adna.

2015. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Hűha átrágtam magamat az első 120 üzleti ajánlaton, sokat szörnyülködtem az emberi sületlenségeken, néha pedig fuldokoltam a nevetéstől :)


A kedvencem a CO2-es energiatermelés, szívet melengető, rekeszizom izgató hatású!

2015. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!