Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha nyitnék egy szórakozóhelyet...

Ha nyitnék egy szórakozóhelyet ami sikeres akkor fizetnem kéne védelmi pénzt a maffiának? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Minden álmom hogy nyissak egy szórakozóhelyet amiben szívvel lélekkel keményen dolgoznék. Viszont nem tudom hogy a maffia jelent e fenyegetést azzal hogy védelmi pénzt kérnek. Egyrészt nem akarok belefolyni ilyen ügyekbe, másrészt nem szeretnék "Becsicskulni" sem. Ez csak legenda vagy létező dolog? Mondjuk Budapesten.
2015. nov. 6. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Létező dolog.


Ha jót akarsz magadnak akkor bizony fizetsz védelmi pénzt.

2015. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Légyszi, aki tudja írja le pontosan, hogy mi is ez a védelmi pénz. Neten nem találtam róla normális leírást. Hallottam már róla, nagyjából sejtem, hogy mit jelent, de nem biztos, hogy jól gondolom, de érdekelnek, kérlek aki tudja írja le.
2015. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második:

Bemegy hozzád pár maffiózó és azt mondja, hogy ha nem fizetsz nekik minden hónapban ennyit vagy annyit, akkor szétverik a helyet és/vagy téged.

2015. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, kb erre gondoltam nagyjából. Kösziiii.
2015. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Én egy fillért sem fizetnék, biztonsági embernek meg Chuck Norrist venném fel.
2015. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!