Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amway üzleti képzési anyagokat...

Amway üzleti képzési anyagokat, régebbieket: kazettákat, CD-ket honnan lehetne beszerezni? Elsősorban a Schwarz rendszer régebbi képzési anyagait.

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vaterán voltak feltéve kiábrándul üzletépítőknél.


Kérdés mennyire időszerűek ezek. Teljesen más világot élünk, mint pl. ahogy azt a 2006-os Jó helyen, jó időben című Cd-n demagogizálták.

2015. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A Vaterán főleg Net 21-gyes anyagokat láttam, engem elsősorban a Schwarz képzési rendszer hanganyagai érdekelnének.
2015. nov. 11. 10:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, javaslom, hogy olyan helyen kérdezz rá ahol tudják is, hogy mi az és nem csak okoskodókat találsz. Itt nem sok ilyen embert találsz, egy kettő azért akad.

Keress pl amway csoportot az fb-n.

2015. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Magyar nyelvű fb csoportot nem találtam.
2015. nov. 12. 15:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem találtál,egyre kevesebb ilyen agymosott ember van már...Csodálkozom igazából,hogy még mindig működik ez az ökörség,bár ló..ar van addig varjú is akad. :-)
2015. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
Itt találsz egy kis videót,inkább nézd meg ezt a Cd helyett..:-) https://www.youtube.com/watch?v=V3qGotZFlA4
2015. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na emberek! Ez itt nem az ingyencirkusz! Aki a feltett kérdésre nem tud értelmes választ adni, annak a irományaira nem reagálok.
2015. nov. 12. 17:09
 8/16 anonim ***** válasza:

Látod?! Én megmondtam! :)

Lehetnek zárt vagy titkos csoportok is. Az amwaynél nincs olyan online jelenlét, mint más cégeknél pl az FLP-nél.

Talán itt többre mész, vagy menj el rendezvényre vagy keress vezetőket fb-n.

[link]

Sok sikert hozzá.


ui: Miért fontos, hogy Schwarz anyagok legyenek? Csak érdeklődésképp kérdeztem.

2015. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Titkos és zárt csoportok :-))

Nem véletlen...


[link]


Egyébként azért a két idegennyelv ismerete nem lenne hátrány ha ebben akarsz tevékenykedni, mert a hazai piacra továbbra is fenntartom az első hozzászólásomban foglaltakat (igaz az Network 21-es anyag volt anno).

2015. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A canadahun pont com oldalon a pénzügyi műveltség topicban vannak régi amwayes anyagok. Regisztrálj be és, akkor le tudod tölteni. Talán az kell neked.
2015. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!