Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tanítói végzettséggel milyen...

Tanítói végzettséggel milyen vállalkozást tudtok elképzelni?

Figyelt kérdés
Korrepetálást, gyermekfelügyeletet már nagyon sokan vállalnak. Ráadásul ha hivatalosan szeretnék gyermekfelügyeletet vállalni, oda nem is lenne megfelelő a tanítói végzettségem. Mi az szerintetek amihez "fel tudnám használni"?
2015. nov. 17. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl szűk látókörű vagy, ha így gondolkozol, a végzettséged csak beszűkíti a lehetőségeidet, nem bővíti. Próbáld elképzelni, hogy nincs papírod és tedd fel magadban a kérdést: mit tudnék én csinálni, amiért mások fizetnének.
2015. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy az első hozzászóló írja, az kb a kényszervállalkozások és a "siker útja" kategória. Képesítés nélkül is lehet vállalkozni, ez igaz. Azután majd kiderül, hogy mivel nincs rálátásod az adott szakterületre, mennyire leszel benne hiteles, vagy inkább keres a fizetőképes kereslet, más nem kóklert.


Vagy épp alkalmazott, üzleti partner, stb. mennyire tud lehúzni, vagy épp mennyivel előnyösebb szerződési feltételeket tudnál kötni, ha nagyobb rálátásod lenne arra, amire vállalkozol.

2015. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg is vallalkozo vagyok, csak penzugyi teruleten. Gondolkodom en masban is, de legszivesebben gyerekekkel szeretnek foglalkozni. Gondolkoztam csaladi napkozi nyitasan is, de sajnos oda is mas iranyu vegzettseg kell + beszelnek arrol is, hogy megszuntetik es allami formaban fognak azok is csak mukodni. Szeretnem a meglevo vegzettsegeme felhasznalni valami tevekenyseghez, csak nem tudom milyen tevekenysegi korben lehet ezt kamatoztatni.
2015. nov. 17. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Bak Norbert, a képesítés nem a tudás, tapasztalat, tehetség, affinitás szinonimája. A hitelesség kérdése jogos, de vannak területek, amelyeken ez nem fontos. Például importált, ritkább termékekkel való kereskedés.
2015. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!