Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egészségügyi végzettségem...

Egészségügyi végzettségem van. Szakápolói, van arra esély, hogy én magánrendelést nyissak? Vagy ahhoz főiskolai végzettség kell?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
milyen magánrendelést???
2016. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Háát, igazság szerint még nem tudom. Sürgősségi osztályon szeretnék elhelyezkedni, hogy mindenbe bele lessek.

És ami megtetszik arra tovább haladni.

Tisztában vagyok vele, hogy az ápolói minimálbérből sajnos nem fogok tudni megélni, ezért szeretnék mellé egy magánrendelést.

Szeretem a szakmámait, de 90-100ért nem fogok megszakadni. Akkor inkább elmegyek egy gyárba, ahol van ünnep, kafetéria, stb... Mert a kórházba ilyen nincs.

De gyárba se mennék szívesen, mert nem azért tanultam.

Bármilyen ötletet meghallgatok, ugyan is fogalmam sincs róla, hogy mi kell egy magánrendeléshez,és hogy hogyan is megy ez.

2016. márc. 28. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ÁPOLÓ nem nyithat magánrendelést!!!!


Magán VÁLLALKOZÓ lehetsz,mint házi ápoló/gondozó.

Vagy VÁLLALKOZÓKÉNT egy dokival összeállva nyithattok praxist DE CSAK a dokival!

2016. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez érdekelt.
2016. márc. 28. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan siralmas, hogy egy szakápoló addig nem jut el, mi az a magánrendelés. Szégyen :(
2016. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!