Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha külföldön nyitok egy...

Ha külföldön nyitok egy bordélyházat az nagyon sokba kerül?

Figyelt kérdés
Konkrétan Svájban vagy Németországban akarnám ezt megvalósítani. Ott legális.

2016. ápr. 7. 08:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%

Istenem...


Ez maffiaterület, felejtsd el.


Tisztességes vállalkozásban gondolkodj inkább.

2016. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

"Tisztességes vállalkozásban gondolkodj inkább."


Mondtam hogy ott legális az ilyesmi. Természetesen tisztességesen akarom!

2016. ápr. 7. 08:06
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Tudom hogy legális.


De attól ez még a nagykutyák terepe.


Egyébként mióta vannak a netes hirdető oldalak, inkább önmagukat futtatják a prostik.


A legnagyobbb bordélyoknak megéri, de hogy újat nyitni és felfuttatni...

2016. ápr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Arról nem beszélve, hogy nemrég olvastam egy cikket: magyar madám nyitott egy bordélyházat Németországban - merthogy ott legális - de mivel a magyar törvények büntetik a "futtatást", ezért letartóztatták (azt hiszem, magyar "vállalkozóként csinálta vagy magyar volt a közvetítő cég, erre sajnos nem emlékszem pontosan


Vagy pl. itt van ez:

[link]


Vagy ez:

[link]

2016. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mik ezek a linkek? Az egy Angliáról szól, a másik meg Ausztriáról. Egyikben sem legális a bordélyház üzemeltetése így nem csodálkozom hogy börtönbe kerültek!
2016. ápr. 7. 08:53
 6/25 A kérdező kommentje:
az egyik
2016. ápr. 7. 08:54
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát figyelj nem tudom nézted e svájci ingatlan árakat, de ott csak normális helyen tudod csinálni.

Mit tom egy jó helyen lévő ingaltanra elköltöl kapásból olyan 300 millió forintot, mert igaz nem lehet a világ végén, hanem mit tom zürich vagy genf belvárosába kell lennie, felújitásra és kialakitásra, diszletek, szobák ,ott aztán van órabér. plus felveszed az embereket reklámot kell csinálnod, alaphangon 500 millió forint....

Elmondom neked ferőszentmiklóson ami egy kis szar város Sopron és győr közt 160 millió forintért árulnak egy erre berendezett családi házat, vagy árultak nem tudom. Még magyar viszonylatba is sok.

Szerintem németországba kihozható olcsóbban mint svájcba, de miután irtad hogy teljesen legálisan ,ezért nem elég 1 matrac és egy szoba bérlése !

A lányok beszerzése a legkisebb gond, azt ugyse te fogod csinálni!

2016. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A legnagyobb disznóságok (gyarmatosító háborúk, rabszolgatartás, hadiipar nemzeti nyerészkedései...) mind mind "legálisak" voltak.


Attól, hogy korrupt államok szemét törvényeket hoznak, és a prostitúciót "legálissá" teszik, attól az még nem lesz tisztességes. Bár nyilvánvaló, hogy ezt a fogalmat nem ismered, ha visszalősz azzal, hogy "de hát Németországban legális". Hollandiában meg a drogozás legális. Egyes arab országokban a deklaráltan nem-muszlimok nyilvános kivégzése legális. Észak-koreában a haláltáborokban százezrek kiéheztetése a legális. Doszt???

2016. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Közben megkaptad 7-estől a válaszodat: ha mindent összeadsz, milliárdos nagyságrend, és akkor még el se kezdtél "üzletelni".

A maffia meg persze tétlenül nézi a konkurrenciát. Vagy ők is a zsebedben vannak? Mert ha nem, akkor ők is teljesen legálisan fognak ledurrantani egy sikátorban, ne félj, majd ezt is lepapírozzák.

2016. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem lehet bérelni bordélyházat?
2016. ápr. 7. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!