Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe érdemes fektetni, mit...

Mibe érdemes fektetni, mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, igazából mindig az volt bennem,hogy saját vállalkozást akarok.

Gondolom.1990 környékén könnyebb volt vállalkozást indítani,mint most.

Budapesttől nem messze lakom egy faluban. Vannak itt vállalkozások,de talán egy az,ami igazán megy az egy kommersz italokat gyártó családi vállalat. 1991-ben létesült. Ránézésre azt mondaná az ember nem élnek nagy lábon.. 10 évig volt egy volvo,azt váltotta egy új mercedes,mellette van még új audi. Utána néztem a cégnek és netto 7 milliárdos bevételük volt 1-2 éve.

A legjobb az egészben,hogy csöves italokat gyártanak,amit ha 600 ért eladnak és mégis jó.

Az alapító mára 60 év körüli, így leginkább a gyerekeinek és unokáinak a legjobb.

Ők tényleg az aljáról indultak,hitelből, tartalékból..olyan alapon,amire ma azt mondaná az ember, ebből nem lesz semmi.

Nem gondoltam volna,hogy ekkora bevételük lehet az új audi meg merci után nyomozgattam,hogy mi van .. És meg is lepődtem.


A szórakoztató ipartól a divattól az étteremig kávézóig minden átfutott az agyamon. A média világaMindenre azt kaptam,hogy ilyen drága olyan drága meg hülyeség.lMinden sikeres.. Pl divat üzlet vagy egy jó étterem..

Sokszor gondolkodtam,hogy kéne még tanulni,de a kommerszesnek is olyan szakmája volt,amibe csak addig dolgozott,mig kinem pattant a fejükből az alkohol. Nem a szakmája álltal lettmára az aki..


2017. jan. 7. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

majd ha jön a nemzeti italbolt akkor beszopják.


most könnyebb vállalkozást indítani, másodálláskén 25e/hó, és le van tudva minden, azt mehetsz évi 12 milliós bevételig.

2017. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mi hasonló gondolkozásmódúak vagyunk kedves kérdező. :)

Én programozással foglalkozom. Egyidős vagyok veled. De én is saját cégben gondolkozom. Ahol most dolgozok, ott megláttam, hogy vannak buktatók de nem is olyan nehéz ez a dolog.

Szóval csak az ötletet kell megtalálni.

Vagy ha van kedved írj rám.

2017. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!