Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 15 milkából Vállalkozást...

15 milkából Vállalkozást nyitnál vagy Tőzsdéznél?

Figyelt kérdés
pl.: valamilyen üzletet: telefon, élelmiszer, pc, edző terem, stb vagy tőzsde
2010. máj. 6. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nem ezen áll vagy bukik minden, a tőzsdére nyomnám.
2010. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A tőzsde most elég ingatag a válság miatt, de olyan vállalkozás sincs, ami tuti.

Hmmmm, én inkább a biztos állampapírokat választanám.

2010. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

jó portfóliót kell összeválogatni


aranyszabály

mikor a részvények zuhannak a nemesfémek szárnyallnak.:)

a tőzsdén MINDIG lehet pénzt keresni. csak éppen mindig mással. meg persze érteni is kell hozzá valamennyit.

a forex trade pedig mindig sok pénzt hozhat. pláne ilyen tételnél.

2010. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vállalkozások 90%-a nem éli meg az első két évet. Szóval az felejtős. Főleg ha nincs vállalkozói tapasztalatod. Tőzsdén is hasonló a helyzet ha tapasztalat nélkül tolod be a pénzt. A hozam arányos a kockázattal, mivel 15 millió már alacsony hozam mellett is sokat hoz, ezért én valami biztonságosat választanék. mondjuk 12% hozamú vállalati kötvénynél évi 1,8 millió forint hozam már nem rossz. Ha ennél többet akarsz, akkor tőzsdére kell vinned a pénzed. Szóval mennyit akarsz ? ez itt a kérdés :D

Üdv

2010. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 StephanieXx ***** válasza:

SZia,én a zsebpénzemet is a tözsdére vinném,de még nem tudom,szóval marad a valuták vétele-eladása ,kis haszonnal.

De..mindenképp tözsdére vinném.Mindennap nézd meg,hogy mozognak az árfolyamok,történelmi események,ünnepek is emelhetik-csökkenthetik az árakat.

Amit én nem tennék,az-az,hogy részvénybe nem igazán fektetném be.

2010. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15 milkából egy csokiboltot:-))
2010. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vállalkoznék 14-ből és 1-gyel tőzsdéznék. Mert ha értek a tőzsdéhez, 1-ből is lesz sok, de ha nem, akkor nem bukok akkorát.
2010. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vállalkozásnál nem üzlet már a mobil, élelmiszer sem, ami bejöhet, az a használt ruha, kocsma, szerencsejáték, bio vagy fogyós étterem, fogyókúrás cuccok, és az edzőterem sem rossz.
2010. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A helyedben az én ingatlanfejlesztésemben fektetném be.
2010. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én tuti hogy nem tőzsdéznék! 7-8 millióból már egy komolyabb vállalkozást is be tudsz indítani amit ha jól csinálsz akkor nagy a siker! Ez is veszélyes de nem annyira mint a tőzsde!! Pl:vegyél egy erdőt
2010. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!