Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék pénzt keresni?

Hogyan tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Van valamilyen módja annak, hogy tőzsdén keressek pénzt, akár pár forintot is? Hallottam, hogy vannak már ilyen programok is telefonra, egyet találtam is, de ott csak Visa6Mastercard-al lehet csinálni. Valaki tud ötletet adni?

2017. okt. 4. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor tőzsdézz, ha van kockázati tőkéd. De mivel a kérdésed az, hogyan lehet pénzt keresni, ezért feltételezem nincsen kockázati tőkéd, tehát ne tőzsdézz inkább.
2017. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyivel érdemes elkezdeni? OTPSmartbroker-t találtam, csak előtte még tanulnom kell a használatát
2017. okt. 4. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a használatát kell megtanulnod, hanem hogy hogyan kell tőzsdézni. Kockázati tőkére úgy gondolj, hogy az egyenértékű azzal mintha még ma kidobnád az ablakon és az nem fájna, csak a válladat vonod meg. Én fél millával bohóckodtam először annó.
2017. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdd el, ha van felesleges, ablakon kidobni való pénzed, amit ha elvesztesz egyáltalán nem fáj.
2017. okt. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hosszú és kemény út tőzsdézésből pénzt csinálni. És nem mellesleg hatalmas tanulópénzt kell fizetni minden egyes leckéért. Tehát csak akkor vágj bele, ha hosszútávon is hajlandó vagy meghozni az áldozatot. Egyébként a tőzsdézésbe belevágók 95%-ka elvérzik.
2017. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Van valamilyen módja annak, hogy tőzsdén keressek pénzt, akár pár forintot is?"


Pár forintot más is fizet szinte nulla kockázattal.

2017. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pl?
2017. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
& És most hol tartasz ez ügyben?
2017. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3 És most hol tartasz ez ügyben?
2017. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!