Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan szerezzek pénzt?

Hogyan szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és szeretnék pénzt keresni. Nem kell sok, már párezer forintnak is örülnék. És hogy miért? Nos, a szüleim a házépítést és vásárlást tervezik, viszont nagyon úgy tűnik, hogy anyagi gondokba ütköztek. Próbáltam találni diákmunkát, de azt mondták, hogy túl fiatal vagyok. Néha a szomszédokat is megkérdeztem, hátha kell valamiben segítség (fűnyírás, kerítés festés, stb.), de ők is visszautasítottak... Bárkinek van bármilyen ötlete?

2018. máj. 15. 16:57
 1/2 anonim válasza:
Add el azokat a játékaidat amire már nem lesz szükséged a jövőben.
2018. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves vagy a szüleiddel, de 14 évesen ez nem a Te gondod kell, hogy legyen. Hasonló gyerekkorom volt, bár nekünk más jellegű gondjaink voltak, de ott is mindig én szerettem volna megoldani a szüleim gondjait. Ez nem a Te dolgod. Viszont később ha visszanézel hálás leszel ezért az időszakért még, hidd el.
2018. máj. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!