Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Működő vállalkozások üzleti...

Működő vállalkozások üzleti terve elérhető valahol?

Figyelt kérdés

Főleg kutyapanzió, illetve akármilyen kis büfé szerű (lángosos, hot-dog-os stb.-s) vállalkozásnak az üzleti terve érdekelne.


Előre is köszönök minden segítő választ!



2018. okt. 21. 22:01
 1/7 A kérdező kommentje:
és lehetőleg egyéni vállalkozás érdekelne (főleg büfénél)
2018. okt. 21. 22:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek? Nem fog rajtad segíteni, mert minden üzleti terv egyedi.
2018. okt. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De igen fog rajtam segíteni mert vizsgára kell, és vagy büfé félében gondolkodom vagy kutyapanzióban.

Főleg a büfét, mondjuk ha egy lángososnak el tudnám olvasni az üzleti tervét, akkor lenne egy kiindulási pontom, és természetesen nem lángosost írnék hanem mást csinálnék helyben, mást árulnék.

2018. okt. 23. 12:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk aminek mégjobban örülnék, ha egy induló ilyesmi vállalkozásnak tudnám megtalálni az üzleti tervét (vagy akár olyannak ami most is működik, de amikor indult azt is meg lehet találni)
2018. okt. 23. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, azt, hogy a Kuruc utca és a Honvéd utca sarkán lévő lángossütő miért működik hót gazdaságosan, azt nem máshonnan koppintott üzleti tervből szedték a jelenlegi üzemeltetők.
2018. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem érthető...

akarok egy alapot amit "csak" át kell írnom (nyílván az is idő de töredék..), hogy tudjak valamivel odaállítani a vizsgára.


NEM úgy akarok üzletet nyitni hogy lekoppintom mások tervét. Sőt EGYÁLTALÁN NEM AKAROK SEMMILYEN VÁLLALKOZÁST NYITNI.

Csak kellene a vizsgához.

2018. okt. 25. 12:23
 7/7 szandi991081999 válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy hogy döntöttél?

Nekem is írnom kell üzleti tervet a vizsgához. Én végül panziót csinálok, de melléktevékenység a kutyakozmetika. Sehol sem találom a panzió TEÁOR számát. Nem tudod véletlenül? :/

2019. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!