Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz, hogy a vendéglá...

Mi kell ahhoz, hogy a vendéglátóegységemben házi dolgokat áruljak?

Figyelt kérdés
Egyelőre fiktív a kérdés, még csak a tervezési szakaszban vagyok. Vidéki lány vagyok, most egy nagyobb városban élek. Mindog is álmom volt egy saját hely nyitása, most leginkább egy reggeliző, kávézó felé hajlok. Azon gondolkodtam, hogy mi kell ahhoz, hogy ha én pl nagyon finom savanyudagot tudok csinálni, azt kínálhassam a vendégeknek, illetve minden évben szoktunk disznót vágni, és hogy pl saját szalámi kerüljön a szendvicsekbe? Lehetséges ez egyáltalán? :D Egyébként nincs még szakács végzettségem sem, csak egy közgáz diplomám, gondolom ez lenne az első lépés.
2018. nov. 9. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyomon követhetőség...


Nébih külön engedélyes beszerzési forrás ( őstermelő, kistermelői termékek ) , vagy haccpvel rendelkező beszállítótól( kistermelőtől vásárolhatsz csak ) . Vagy kis léptékben, ha van saját termő területed, akkor ott kistermelői vendégasztal keretében adhatnád adószámos magánszemélyként is, ha a Nébih kiadta rá a feldogozáshoz megfelelő körülményekre az engedélyt.

2018. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!