Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van erre megoldás a Google...

Van erre megoldás a Google Ads-nél?

Figyelt kérdés

A Google Ads, régi nevén Adwords kampányom rendszeresen lekattintja a konkurencia által vásárolt robot program. Akármennyi pénzt rakok rá pár perec alatt el is fogy. Ugye a rendszer nem tudja kiszűrni, mert a program mindig más IP-ről kattintja le. Ezt nem én találtam ki, a statisztikából is nagyon jól látszik a magas CTR adatból meg abból ha mondjuk van rajta 10e ft, akkor 5-10 perc múlva mikor elkezdi kattintani a program már 13e ft költésnél járok, pedig nem is volt rajta annyi, szóval még túl is kattintja. Természetesen a Google ezzel nem foglalkozik, mivel ez nekik csak jó, hogy fizetem be nekik a pénzt, akárhányszor hívom őket az unott call centeres elmondja, hogy nem tudnak mit csinálni vele, ez ilyen, ha nem tetszik ne használjam stb...

Szóval van valami program ami védené a hívás típusú hirdetésemet? Vagy esetleg valami működő program amivel én is viszonozni tudom a konkurencia kedvességét?


2019. máj. 10. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, nem hallottam még ilyenről, főleg, hogy a Google-nek van a legerősebb védelme az ilyen fraud kattintások ellen. Milyen robot program ez pontosan? Milyen témában hirdetsz, illetve magyar a hirdetés?

Másrészről, csak úgy lépheti át egy bizonyos költséget a Google Ads, ha nem állítasz be limitet.

Harmadrészt, simán elkattinthatják emberek is pár perc alatt azt az összeget, nem kell robot programnak lennie.


Írhatsz privátban is ha gondolod, online marketinggel foglalkozom egy ideje.

2019. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a program nevét nem tudom, ugye ahogy írtad erős a védelem, így ha emberek kattintanák le az érvénytelen kattintás lenne mert érzékelni az azonos IP-t.
2019. máj. 10. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még valami, a linkedet lefedheted pluszban egy tracking szoftverrel, ezeknél a legtöbb szűri alapból a robot forgalmat, illetve kifejezetten erre vannak programok, amik védenek a bot kattintásoktól.
2019. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az erős védelmet a bot forgalomra értettem, ezt is szűri. Nyilván nem 100%-ban, de elég jó benne a Google Ads.
2019. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!