Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Megunt kisállatkával mit tegyek?

Megunt kisállatkával mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hova lehet vinni?

hörcsög


2019. júl. 28. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Add el, jófogás, vatera...
2019. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Kisállat kereskedésben kérdezd meg...
2019. júl. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Elég hamar sikerült megunni... Egy hörcsög nem épp hosszú életű... Lehetőleg ne legyen állatod többé.
2019. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be a hörcsögimádók csoportba a Facebookon. Tegyél ki róla egy posztot képpel, életkorral, egészségügyi állapottal kiegészítve.
2019. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Én éppen hörcsög vásárlás előtt vagyok.
2019. júl. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Leírnád, hogy merre van a hörcsög? én lehet tudom fogadni.

Légyszives kereskedésbe ne add, és Jófogásra se add fel, inkább tényleg lépj be a Hörcsög imádók Facebook csoportba (ebben vannak a Hörcsögmentés vezetői is), ott biztosan gyorsan találunk neki gazdát/ideiglenes befogadót.

2019. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gy-m-s megye
2019. júl. 28. 08:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jé én is ott lakom :D (sajnos hörcsöghöz pont nem értek)

Szerintem is hörcsög imádók ha szeretnéd hogy jó helyre kerüljön, állatkereskedésben eladják az első embernek még ha az is vele a terve hogy bedobja a mikróba. Állatkert úgy tudom nem veszi be, vagy ha igen, fene tudja meddig lesz ott, sok "jaj de kis cuki de nekünk már nem kell beadjuk az állatkertbe ott boldog lesz" tengerimalac megy a ragadozó madaraknak/hüllőknek. Nem legenda, belsős infó.

2019. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!