Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Állatvédelem

A kérdés

Megunt kisállatkával mit tegyek?

Hova lehet vinni?

hörcsög

júl. 28. 07:41  Privát üzenet  

A válaszok
Add el, jófogás, vatera...

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont júl. 28. 07:43 Privát üzenet
Kisállat kereskedésben kérdezd meg...

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont júl. 28. 07:49 Privát üzenet
Elég hamar sikerült megunni... Egy hörcsög nem épp hosszú életű... Lehetőleg ne legyen állatod többé.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont júl. 28. 07:55 Privát üzenet
Lépj be a hörcsögimádók csoportba a Facebookon. Tegyél ki róla egy posztot képpel, életkorral, egészségügyi állapottal kiegészítve.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont júl. 28. 07:57 Privát üzenet
Merre laksz? Én éppen hörcsög vásárlás előtt vagyok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont júl. 28. 07:58 Privát üzenet

Szia! Leírnád, hogy merre van a hörcsög? én lehet tudom fogadni.

Légyszives kereskedésbe ne add, és Jófogásra se add fel, inkább tényleg lépj be a Hörcsög imádók Facebook csoportba (ebben vannak a Hörcsögmentés vezetői is), ott biztosan gyorsan találunk neki gazdát/ideiglenes befogadót.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont júl. 28. 08:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gy-m-s megye

# 7/8Időpont júl. 28. 08:42 Privát üzenet

Jé én is ott lakom :D (sajnos hörcsöghöz pont nem értek)

Szerintem is hörcsög imádók ha szeretnéd hogy jó helyre kerüljön, állatkereskedésben eladják az első embernek még ha az is vele a terve hogy bedobja a mikróba. Állatkert úgy tudom nem veszi be, vagy ha igen, fene tudja meddig lesz ott, sok "jaj de kis cuki de nekünk már nem kell beadjuk az állatkertbe ott boldog lesz" tengerimalac megy a ragadozó madaraknak/hüllőknek. Nem legenda, belsős infó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont aug. 4. 22:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok olyan oldalakat ahol megunt akváriumi aranyhalak vannak?
Van valahol olyan egyesület vagy szervezet, aki átveszi a húsvét után talált, megunt ajándékban kapott nyuszikat, tengerimalacokat?
Mi a véleményetek arról ha valaki az utcára dobja ki megunt kisállatát (akár kutyát, akár macskát bármilyen állatot)?
Megunt akváriumi (kis) halakat ha tóba vagy kisebb folyóba eresztem mekkora esélyük van a túlélésre?
Van valakinek megunt papagája?
Hol lehet nyulat le adni Kaposváron vagy Somogy megyében? Nem megunt nyúlról van szó hanem tenyésztett nyúlról. Kérném, hogy aki kötekedni szeretne az ne írjon. Köszi szépen.

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Állatvédelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!