Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tehetek, ha a szomszédassz...

Mit tehetek, ha a szomszédasszonyom sóval kínozza a kis csigákat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok eső miatt elszaporodtak a csigánk felénk, azok a kis pici sárgás házúak, nem tudom milyen fajta. Szomszédasszonyom leszórja őket sóval, majd felsepri és kidobja. De én tudom, hogy az nagyon fáj a csigának, mondtam is neki de nem érdekli. mit tehetek?
2019. aug. 2. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
gondolom nem akarja hogy megegyék a növényeit... ha a csigák ennyire érdekelnek, akkor nem tudom hogy élsz ebben a világban amikor minden nap kb 25 ezren halnak éhen
2019. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Összeszeded,mielőtt lesózza őket!
2019. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy tudom hogy csak feloldja a nyálkájukat. Úgy gondolom hogy ha kisöpri őket és nem tapos rájuk akkor nem kell túlzihálni a helyzetet. Mondom ezt úgy hogy csigatartó vagyok, amúgy a kis sárgák azok Pannon csigák vagy mi a szösz, úgy tudom invazív faj.
2019. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit nem tehetsz. Az ő portája és a rendőröket meg állatvédőket sem fogja ez érdekelni.
2019. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha arra gondolok, amit leírtál, akkor azok a csigák pont nem tesznek kárt a növényekben.


Semmit nem tudsz tenni, az ő portáján vannak sajnos. :(

2019. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Én is ezt tenném a növényeim veszéjben lennének
2019. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Petike... Te notorius állatutálló vagy, szóval a te válaszodat inkább hagyjuk :D
2019. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy tartson futókacsát, az megeszi, még a meztelencsigát is.
2019. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én összegyüjtöm öket és elviszem öket messze.

Egyszer a ferjem lesozta a terasz szélét mert oda is feljöttek,es az egyikre bele is ment,lehet h csiga és ronda és káros de én akkoris sajnáltam,neki is joga van élni,inkàbb az zavart h láttam h szenved,feherre marta a sò.

Inkàbb összegyujtom öket,lehet sokak bolondnak néznek de az én lelkiismeretem könnyebb,az h màs mit mond?🤷‍♀️

2020. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!