Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Állatvédelem

A kérdés

Fél éve költöztünk az új házunkba. Többi lent?

A szomszédban vannak kis termetű kutyák, mivel egyszer átszöktek, hármat számoltam. Éjjel nappal vonyítanak, sírnak nagyon vékony fülsüketítő hangon. Az természetes, ha egy kutya ugat,de ezek úgy vonyítanak, mintha a lábukra léptek volna. Ez nappal még fogjuk rá, elviselhető,mivel dolgozunk alig vagyunk itthon, stb. de egész éjjel ugyanazt a kétségbeesett vonyítást hallgatni, valami borszasztó. A családomból senki nem tud normális időben elaludni emiatt. A szomszédnak már szóltam, de csak vigyorgott.Azt tippelem,hogy be vannak zárva àllandóan, nincs velük foglalkozva, és azért vonyítanak szerencsétlenek. Mit lehet ilyenkor tenni? Kihez forduljak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, vonyítás

aug. 7. 12:01  Privát üzenet  

A válaszok
A jegyzőhöz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 7. 12:34 Privát üzenet
Készíts hangfelvételt, videót is! De úgy, hogy csak a saját házad látszódjon a videón.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 7. 15:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A házunkba rendszeresen bejönnek a gyíkok. Mit lehet ilyenkor csinálni?
Új helyre költöztünk, a macska kaparja a bejárati ajtót. Hogyan szoktassam le róla? Eddig is benti macska volt.
Cickányok költöztek a házunkba. Hogyan szabaduljak meg tőlük?
Új házba költöztünk. A cicamat 2hét bezártság után ma engedtem ki hosszabb időre, de beesteledett és hiaba hívom. Hazatalálhat?
Szeptemberben költöztünk az új házunkba, sosem volt még kertem, most van a ház előtt kb.10 nm virágoskert meg egy füves udvar. Mit kell tennem?
Tavaly októberben költöztünk új házunkba. A "plafonból" (nem a padlásról) folyamatosan valami rágcsálásfélét hallunk, főleg éjszaka nagyon hangosan. Mi lehet ez? Mit lehet tenni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Állatvédelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!