Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit lehet tenni, ha azt...

Mit lehet tenni, ha azt látom, hogy a romák fogdossák a vízi madarakat?

Figyelt kérdés
Az egyikre rá is ugrottak, nem jött fel a víz alól, lehet elúszott a víz alatt és feljött valahol. Dobálnak nekik valamit, mintha kaja lenne hogy közelebb jöjjenek és le akarják vadászni őket. Meg megsütni , azt is hallottam. Az a baj nagyon sokan vannak, ha szólnèk, fèlek hogy nekem esnènek. 112-t fel lehet hívni ?

2019. aug. 13. 11:18
 1/9 Barnabas333 ***** válasza:
22%

Ha hattyú akkor azok úgyis túl vannak szaporodva.

Volt főnököm egy nyaraló betörést leplezett le, majdnem meghurcolták, így gondolkodj el azon, hogy közbe avatkozol...

2019. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A hattyú védett te idióta!

Milyen madarak?

2019. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz ha kimaradsz belőle.
2019. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Azt hallottam (talán olvastam valahol?), hogy a hattyú konkrétan ehetetlen, annyira száraz a húsa. Nem is lehet megpuhítani.


Nem hinném, hogy megérné-e nekik ezért ennyit vesződni (lebukás, illetve elég csúnyán tud csípni a hattyú)

2019. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Barnabas333 ***** válasza:
33%
2-es nagyon okos vagy, de a Balatonon nagyon sok élőlény van veszélyben a hattyú miatt...
2019. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Te is nagyon okos vagy ám!

Akkor is védett!!

2019. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Barnabas333 ***** válasza:
100%

Na jó megnéztem, egyikőnknek sincsen igaza:


"Nem szorul védelemre a hattyú, de nincs is túlszaporodva"

2019. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De mondom hogy védett!

25 ezer ft az eszmei értéke...


[link]

2019. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha vèdett ha nem, a kínzást nem hagyhatjuk! Ne legyünk ennyire közömbösek! Ettől vagyunk emberek, èrzèsek, empátiánk van.

Egyèbkènt szárcsa volt, és Tiszafüreden voltunk, sajnos ők tènyleg nem vèdettek, vadászhatóak is. De akkor se tudtam tètlenül nèzni, ráadásul fiókák voltak. Vègül a viziőrnek szóltam. De már a cigók is megunták és nem szekálták tovább őket.

2019. aug. 14. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!