Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha valaki megölt egy macskát...

Ha valaki megölt egy macskát azért fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Ha valaki megölt egy macskát (jelen esetben az én macskámat) azert fel lehet jelenteni? És ha igen milyen büntetést kaphat? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. aug. 28. 10:56
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim válasza:
38%
A mocskos férget ne jelentsd fel hanem menn neki egy vascsővel és törld el a kezét.És részvétem.
2019. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Egyenlőre nem lehet tudni mi törtent de a cica mar lassan 2 hete nem jött haza, és volt már rá példa hogy úgy megverték hogy eltört a hatsó lába és a derekánál is valami ugy hogy hetekig nem bír járni.
2019. aug. 28. 11:04
 3/59 anonim válasza:
100%
Hat bizonyitek nelkul semmit sem tudsz tenni..
2019. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Még nem jutottam odáig hogy beszeljek a szomszédokkal. Szoval remélem hogy ha valamelyiknek is köze van hozzá legalább bevallja hogy ő tett vele valamit vagy sem.
2019. aug. 28. 11:12
 5/59 A kérdező kommentje:
És egyenlőre csak tudni szeretném ha az a helyzett all fenn hogy megölték van e értelme a rendőrséghez fordulni.
2019. aug. 28. 11:13
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a cica teste? :( Ha igen, el kell vinni boncolásra, és ott megnondják mi okozta a halálát.
2019. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
Jaa most nézem hogy csak nem ment haza... Így bármi történhetett vele...
2019. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs...semmit nem lehet tudni róla, csak lassan 2 hete nem ment haza és ez előtt soha nem volt ilyen, maximum 3 napig volt elmenve mindig annál tovább soha.
2019. aug. 28. 11:21
 9/59 A kérdező kommentje:
A miatt gyanakszom arra hogy megölhették mivel nagyon baratságos cica volt, egyáltalán nem félős, e miatt gyakran bement a szomszédok hazába és sokszor kaptam olyan megjegyzést hogy agxonütik ha még bemegy stb stb...
2019. aug. 28. 11:23
 10/59 anonim ***** válasza:
93%

Hallottál pár hete arról a nőről, aki a kocsi után kötötte a kutyáját, majd miután megkínozta, még élve elásta?

Vígan szabadlábon van és védik a popsiját a rendőrök az allatvedoktol

Ebben az országban következmény nélkül olhetsz háziállatokat sajnos, nincs igazán visszatarto erő..

Pár éve úgy volt, hogy aki felgyújtott egy sünt, börtönbe megy. Végül semmi nem lett belőle.


Annyit tudsz tenni sajnos, hogy bent tartod ha hazamenne. Vagy a következő állatodat.

Esetleg pórázon setaltatason és kennelen is lehet gondolkozni még.

2019. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!