Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kis őzgida befogása nagy...

Kis őzgida befogása nagy büntetéssel jár?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes a szomszéd gyetek” 24eves) azzal büszkélkedett,hogy elvett az anyjától egy kicsi őzgidát!

Amivel magyarán meg is harcolt mivel féltette.És ezt teljes mértékben elmesélte! Hol kell ezt jelenteni? Az első ilyennél megkaphatja a méltó büntetését?


2019. szept. 9. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Megvan még a gida? Ha nincs akkor nagyjából semmit.
2019. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen meg!
2019. szept. 9. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vadőröknél jelentheted.
2019. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vigye el valami állatmentő állomásra. Az anyja már nem fogadja vissza, viszont, ha ivarérett lesz veszélyessé válhat.

Ha nem hiszi el/látja be, akkor a vadőrnek (talán a jegyzőnek is) tudsz szólni.

2019. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyi vadásztársaságnak jelezd.

Hivatásos vadász és a vadászmester rendőri kísérettel Fog felvonulni. Orvvadászat, természetkárosítás és tiltott vadállatatrtás elég jelentős büntetést vonz maga után.

Ha helyileg megtudod írni akár privátban szerintem még elérési telefonszámot is tudok adni.

2019. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Helyileg illetékes nemzeti parkot vagy kormányhivatalt keresed, akkor célba érsz szerintem....
2019. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyi vadásztársaságnál kell szerintem jelenteni! Biztos, hogy nem hagyják szó nélkül!
2019. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!