Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » 1 hónapja elveszett egy...

1 hónapja elveszett egy közepes méretű kutya, az eddigi keresés nem járt sikerrel. Mit tehetnék annak érdekében, hogy előkerüljön?

Figyelt kérdés

Szórólapozás, face csoportok megvoltak.

Szerintetek hány % az esélye hogy előkerül?


2019. szept. 9. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Menhelyeken nézted?
2019. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ország mely területén veszett el és milyen fajta, milyen színű a kutya?

Tegnap este 1/2 8 és 8 óra között Veszprém határában, a szántóföldeken láttunk egy fekete kutyát, aki szemmel láthatóan egyedül volt. Az én kutyám is észrevette, de elengedni nem mertem a pórázról, mert féltem, hogy esetleg baj lesz belőle. A fekete kutya szemmel láthatóan figyelt az emberi szóra, a hívó füttyömre is figyelt, de nem jött közelebb. Sokáig hívtam, de nem közelített. Nem is futott el. Időközben kezdett sötétedni, teljesen egyedül voltunk, senki ember nem volt a közelben, így egymagam a kutyámmal nem mertem közelíteni hozzá. Végül eljöttünk onnan, elindultunk haza, bár nagy lelkifurdalás közepette.

2019. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen néztem a menhelyeket, mogyoródról tűnt el augusztus elején... fehér szőrű közepes méretű fiú pumi keverék. Furcsa hogy senki nem hívott még érte...
2019. szept. 9. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, befogta valaki. De ha van chip-je, akkor az aki befogta, tulajdonképpen ellopta a kutyádat. Egyébként volt az ismeretségi körünkben, hogy egy szálkás szőrű tacskó eltűnt, 45 km-re találták meg és vitték be menhelyre. Onnan hívták a gazdát, és hazakerült.

Másik eset, hogy egy goldent, aki pórázon ki volt kötve elloptak egy áruház elől. két hónap múlva került meg úgy, hogy ahova elvitték, az egy óvoda szomszédja volt. Au egyik kisgyereknek tűnt fel, hogy ott egy kutya, akit ő látott kiplakátolva, hogy keresi a gazdája. Szólt az óvónéninek, és ő intézkedett. A kutya hazakerült.

Fel a fejjel, még megkerülhet!

2019. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!