Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az állatok teljes, feltétel...

Az állatok teljes, feltétel nélküli felszabadítását, az állatrabszolgaság megszüntetését támogatnád?

Figyelt kérdés

─ Ide értve, hogy ember semmilyen formában nem tarthatna állatot.

─ Haszon, dísz és/vagy bemutatás céljára sem.

─ Az állatok csak és kizárólag természetes élőhelyeiken lehetnének.


2019. szept. 20. 08:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
80%

"Jobb állva meghalni, mint térden csúszva élni"


Ezek az állatok nem térden csúszva élnek és nem is érzik úgy magukat. Azért mert te meg a kérdező azt gondoljátok, attól még nem igaz. Gondolom szakavatott emberek vagytok a témában és már több háziállatotok volt vagy rendszeresen láttok állattartókat, hogy ennyire ismeritek az állat és ember közti kapcsolatot. És el kell keserítselek titeket, hogy nem... még mindig nem jobb hosszú szenvedéssel járó betegségben elpusztulni, mint családtagként élni. :D

2019. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
8%

Családtagként?


Csakhogy, a családtagságot soha nem az állat választja, hanem az ember belekényszeríti.

2019. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
54%
Miért utolsó, te magad választottad a családot, ahova születtél?
2019. okt. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
42%

Már írtam, hogy a gyerekszülést is be kell tiltani.

Továbbmegyek: a családokat (együttélést) is fel kell bontani.

Az eltartó-eltartott viszony még pár évtizeddel ezelőtt is általános volt, de manapság is sokan függnek (anyagilag, lelkileg) más emberektől.



A háziállatok és gyerekek után a vadállatokat is mind egy szálig ki kell irtani, mert pl a szarvas simán átugrik egy 3 méteres kerítést is, fácán magasabbat átrepül.

Nagy ragadózók híján csak sertéspestishez hasonló letális betegségekben lehet bízni, hogy kordában tartja az állománysűrűséget.


Esetleg még szigeteken lehet az ember számára szükséges élelmiszert (növényt) megtermelni vagy vissza a gyűjtögető korba kb 3 millió évvel ezelőtti szintre, de csak magányosan, mert hát az egymástól függőség ugye az nagyon rossz.

2019. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
33%

#23


Ha te rabszolgasorba születnél, akkor azt el kellene fogadni örök időkre?

Ugye nem?

(Ne okozz csalódást, ne mond, hogy rabszolgaságpárti vagy.)

2019. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kutyámat annnnnyira boldoggá tenné, ha az utcán kóborolva kellene kutatnia az élelem után, más kutyákkal verekedve érte.

Nálam személyre szabott BARF-os menüt kap.


Nagyon bújós, de - mivel roti - sajnos sok ember fél tőle (mármint csak azért, mert roti, hiába jól nevelt és barátságos) így inkább kergetnék mint simogatnák, becézgetnék.


A rövid szőre miatt télen megfagyna. Nálam megy a fűtés.


Rendszeresen kapja az oltásokat, és védekezünk a vérszívók ellen. Ha "felszabadulva" élne valami mezőn, simán összeszedhet valamit, amitől szenvedne, aztán elpusztulna.


Milyen igazad van... tényleg jobb lenne neki odakint. Tényleg.

2019. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
92%

A hangyabolyokat, méhcsaládokat is el kell pusztítani!

Az a gonosz királynő szolgaként tartja a leszármazottjait. (tudod, ez a Stockholm szindróma)


De az elefánt és oroszlán csordákat is. Nehogy már egy egyed mondja meg a többinek, hogy mit csinálhatnak.

2019. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
88%

"Csakhogy, a családtagságot soha nem az állat választja, hanem az ember belekényszeríti."


A családtagságot a saját családodban te választottad? Na ugye?


Azt, hogy egyes rögeszmések kivernék az állatokat az otthonaikból, azt ők választanák? Na ugye?


Azonfelül nem is értem ezt a térden csúszást. Nálad az állatok térden csúszva élnek? Nálam nem. Ha nálad igen, tényleg ne tarts állatot. De szerintem te nem is láttál közelről háziállatot.


De ha már megkérdezted, a jelenlegi ciccem igenis minket választott családjának. Egy nap megjelent az udvaron, és közölte, hogy ő itt akar maradni. Elsőre nem is értettem egyet vele, de másnap is maradt, sőt, beköltözött a házba, így hát megadtam magam.


Amúgy jó a nicked. Tényleg fáj az a sok marhaság, amit összehordasz.

2019. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
8%

"A családtagságot a saját családodban te választottad? Na ugye?"


De amint felnövünk, tovább állhatunk és saját családot alapíthatunk. (A kedvenc állataidnak is biztosítod ezt az esélyt?)


"Azt, hogy egyes rögeszmések kivernék az állatokat az otthonaikból, azt ők választanák? Na ugye?"


Nem. Nem kellene kiverni őket, de rabságban nem kellene szaporítani.


"Azonfelül nem is értem ezt a térden csúszást. Nálad az állatok térden csúszva élnek? Nálam nem. Ha nálad igen, tényleg ne tarts állatot. De szerintem te nem is láttál közelről háziállatot."

Te tényleg nem látod a függésüket ezeknek a háziállatoknak? Ha nem lennének bezárva, pórázon, kalitkában, ólban, stb, stb... nagy részük elmenekülne és inkább élne az erdőkben, a határban vagy az utcákon akár a fedél nélküliséget és az éhezést is vállalva, minthogy simiért jusson falathoz.


"De ha már megkérdezted, a jelenlegi ciccem igenis minket választott családjának. Egy nap megjelent az udvaron, és közölte, hogy ő itt akar maradni. Elsőre nem is értettem egyet vele, de másnap is maradt, sőt, beköltözött a házba, így hát megadtam magam."


Persze, hogy beköltözött, mivel valahonnan elkergették. És így egy másik, de kisebb rosszat választott. Nyugodj bele, csak számításból maradt, mivel foglalkoztál vele és enni adtál neki.


"Amúgy jó a nicked. Tényleg fáj az a sok marhaság, amit összehordasz."


Talán nem kellene az én "sok marhaságomra" pazarolni a drága idődet, inkább talán a ciccedet kellene dédelgetned de úgy látszik, hogy az már uncsi.

2019. okt. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, (meg a többiek) ha én most foglak, elveszem mindened egyszál alsógatyában kidoblak Afrika közepén hiszen az az ember "természetes élőhelye". Te full boldog leszel hogy nappal van 40 fok, éjjel fagypont környéke (emlékezz, egyszál alsógatyában vagy) aludni nem sokat fogsz mert BÁRMELYIK pillanatban neked ugorhat egy oroszlán könnyű vacsora reményében, lövésed sem lesz melyik növényeket eheted meg vagy hogy kell vadásznod és az első tüdőgyulladásba belehalsz hosszú szenvedések után (ha az előbb említett oroszlán addig fel nem zabál vagy pl nem tapos halálra egy területét védő elefántbika).

Az elmondásod alapján te egész életedben erre vágytál és minden vágyad hogy egymagadban kidobjanak a vadonba túlélni hiszen az állatoknak pontosan ezt kívánod, szóval szerinted ez remek dolog és pl a 6 éves gyerekekkel is ezt kéne tenni és ha egyik nap elrabolnálak és ki**sználak az éjjel jéghideg szavannára hálákodnál hogy felszabadítalak? Ezek szerint igen. Akkor miért vagy még itt? Miért nem a természetes élőhelyeden élsz természetes környezetben? Azért mert te is csak egy stockholm-szindrómás rabszolga vagy akinek a társadalom a fogvatartója, az véletlenül se lehet hogy szimplán szereted a ki**szott életed jelenlegi körülményeit.

2019. okt. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!