Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mennyi az esélye, hogy felépül...

Mennyi az esélye, hogy felépül a cicus, akit találtam?

Figyelt kérdés
Ma reggel elvittem a kutyusomat sétálni, megláttam egy macskát, elég szép és nagy volt. Keservesen nyávogott, láttam, hogy nem tud lábra állni, és a farka le volt szakadva, lehetett látni a csontját is. Abban a pillanatban visszafordultam, hazamentem, vittem egy vödröt, hogy hazahozzam, végül egy kis segítséggel sikerült is, ugyanis valami ukránok pont arra jártak, akikkel hazahoztam Őt. Nyilván kihívtam még jóval előtte az állatmentőket, de nem értek rá, viszont azt mondták kifizezik a kezelést. Nem sokkal késôbb elvittem az ismerősömmel dokihoz, onnan felhívtuk az állatvédelmiseket, azt mondták, kifizetik a műtétet meg ilyenek, elvileg a lába is el van törve szegénynek... Szerintetek felépül majd ezek után? Nagyon aggódom érte, mintha már évek óta az enyém lenne, olyan rossz... Képet nem csatolok róla, mert elég tré, ahogy kinéz szegény. Remélem nem lesz nagyobb baja.
2019. szept. 20. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha "csak" a lába van eltörve, akkor elég problémamentesen fel tud épülni.
2019. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek, hogy kapott valami fertőzést is, de majd kiderül. Remélem hamar beforr Neki a csontja. :)
2019. szept. 20. 11:30
 3/9 IronYpetya válasza:
100%

A sebet kitisztítják műtétkor. Az nagyobb baj lett volna, ha behegged mert később találsz rá, akkor már külön felnyitni, tisztogatni - gáz. Nálunk 3 lábú macska volt, akinek valami lerágta friss kölyökként a hátsó lábát félig. Sokat szenvedett a sebével, de öregen pusztult el és nem ettől.


Szóval nyugi, szegények sokkal strapabíróbbak, mint mi, satnya kétlábúak.

2019. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nagyon jó hogy segítettél neki, büszke lehetsz magadra, nagy valószínűséggel megmentetted az életét :)

Szerintem ha nincs más probléma, csak a törés, akkor jó az esélye hogy túléli.

A rosszabbik része, hogy lehetséges kóbor cicáknál, hogy aidses vagy leukozisos, amik bár gyógyíthatatlan betegségek, élhet mellette boldogan több évig.

2019. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elaltatta a doki. :(
2019. szept. 20. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Micsoda? Miért? A megkérdezésed nélkül?
2019. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egyedül voltam, és nemigen volt beleszólásom, most nem szeretném kifejteni miért, de a lényeg, hogy nem lehetett mit tenni már.
2019. szept. 20. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó, szegény :c Sajnálom!


Te megtettél mindent érte.


Doki nem altat el ok nélkül állatot, ha szegény nagy fájdalmakat élt meg, akkor most már nem szenved.

2019. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom! :( De hogy érted, hogy nem egyedül voltál?
2019. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!