Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol tudok Zala megyében...

Hol tudok Zala megyében állatkínzásról bejelentést tenni?

Figyelt kérdés

Bejelentést szeretnék tenni egy állatvédő szervezetnél mert egy felelőtlen állattartó kínozza az állatait, de nem tudom kihez forduljak. Tettem több helyre is bejelentést, eddig úgy tudom nem történt semmi sajnos. Tud valaki esetleg Zala megyén belül olyan állatvédő szervezetet akik kijönnek, megnézik, és ténylegesen tesznek is valamit az ügy érdekében? Lovakról és kecskékről lenne szó, akik a saját ürülékükben járnak bokáig, pici kecskék haltak is meg emiatt.

(Bogáncs, Állatvédelmi Járőrszolgálatnak már szóltam, nem történt semmi rajtuk kívül érdekelne olyan aki tenne is valamit) Olyan is jó, aki országosan, az ország bármely pontjáról eljön.


2019. dec. 30. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Zalában nincs rendőrség, ugye?
2019. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van, de r*hadékok, nekik egy emberi élet sem számít, nemhogy az állatoké.
2019. dec. 30. 12:14
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Akkor ha nem lépnek a helyi sünök, menj a megyei kapitányságra.
2019. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
A jegyzőnek kellene szólni ilyen esetben! Az állatvédő civil szervezeteknek sajnos semmilyen hatósági jogkörük nincs, sajnos semmivel nem tudnak többet tenni, mint egy közember.
2019. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Azért azt is jó lenne tudni mit is nevezel állatkínzásnak mert olvastam már sok hasonlót aki szerint állatkínzás ha valaki nem engedi meg hogy a macsek összeszarja az ágyát!
2019. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akár a körzeti állatorvosnak is lehet szólni
2019. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
#5 És még mindig nem érted, miért törlik minden válaszodat.
2019. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Dehogyisnem tudom! Gusztustalan palik hisztije miatt.
2019. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj 5-ös! A 7-est egymás között már csak "radír"-nak nevezzük!
2019. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
#9 Nagyon vicces vagy. Ha nem szólnál bele feleslegesen egy kérdésbe, akkor nem kellene (törölt) kérdéseket kiírnod arról, hogy miért törlik a válaszaidat. Felesleges ilyen ocsmány módon mindig kiforgatni mimdent.
2019. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!