Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédők, mit lehet tenni...

Állatvédők, mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Osztálykirándulni voltunk a nyáron, és a szálláson folyton ott volt egy kóbor kutya. Nagyon bújós, kedves, barátságos kutyus volt, de láthatóan beteg, ezért senki nem simogatta szívesen. A szállásos bácsi azt mondta, hogy ne etessük, mert nem szeretné, hogy odaszokjon. (A szállás egy kisváros közelében, az erdőben volt).

Én adtam neki párszor enni, mert annyira sajnáltam, és annyira kedves állat volt: folyton jött velünk, követett, bújt volna a lábakhoz, az egyik kirándulás alatt végig követett minket.

Iszonyúan sajnáltam szegény kutyust, de nem tudom, mit tehettem volna.

Lehetne valahogy segíteni a sorsán? Ha igen, kihez kéne fordulnom? Az ofőm azt mondta, hogy hagyjam, a kóbor kutyák megélnek egyedül is, de hát láthatóan folyton éhes volt.



2020. jan. 12. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
azóta eltelt már fél év, a segítséget akkor kellett volna meg megvalósítanod
2020. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdezem, hogy ha legközelebb ilyesmi történne, tudjak segíteni:(
2020. jan. 12. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

•Csinálsz képet,felrakod örökbefogadós facebook csoportokba

•Èrtesítesz helyi állatvédőket,menhelyeket

,•Te fogadod be vagy ideiglenes gazdát keresel

2020. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha felhívok egy menhelyet, akkor ők mit tudnak tenni? Elmennének oda a kutyáért? És aztán gondoskodnak róla?
2020. jan. 12. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehet.
2020. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá lehetőség akkor próbáld magadhoz venni. Ha nincs akkor pár napra legyen nálad és keress egy menhelyet ahol van még üres kennel. Mert mostanában szinte tele vannak a menhelyek.
2020. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!