Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Most mit kéne tennem?

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy telek és tele van szeméttel, de úgy konkrétan szinte bent nem is lehet mozogni... És ott van két kutyus akik egy éve ott vannak eleinte mikor oda kerültek állandóan jártam ki hozzájuk mert a szemét kupacokon ki tudtak ugrálni és mindig megetettem őket. Az első hónapban oda sem mertek jönni hozzám nagyon féltek. Aztán megszerettük egymást. Sajnos haza nem hozhatom őket mert nyilvánvalóan van gazdájuk és nekem is van már 3 kutyusom. Most amikor kimentem hozzájuk kb két hete ki voltak kötve egy viszonylag hosszú láncra. viz volt nekik ki rakva de kaja egyáltalán nem sajnos nem férek oda a keitéshez igy nem tudom őket megetetni.... Mit kéne csináljak velük hivjam ki az állat védőket??? nagyon féltem őket..

2020. febr. 21. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Emberségből jeles, hogy a szíveden viseled a kutyusok sorsát. :) Szerintem, ha van lehetőséged hívd ki az állatvédőket.
2020. febr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!