Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Fehérváron hol vannak általába...

Fehérváron hol vannak általában kóbor kutyák? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném megtudni hol vannak általában kóbor kutyák Székesfehérváron. Nekem is van egy kutyum és szeretnék segíteni nekik. Bevinni őket menhelyre amit mi támogatunk táppal, adománnyal ,meg amivel csak tudjuk. Ha nem is mi de kihívjuk őket hogy fogják el. Egyszer mentettem már kutyust. Éppen sétáltam a saját kutyusommal es lattam hogy jön egy kocsi. A kocsiból kuszált egy bácsi és kirakta a kutyust. Eldobta neki a labdáját aztán beszállt és elhajtott. Amikor visszaért keresni kezd te a gazdiját. Oda mentünk hozzá. Volt nálam felkarikázott virsli és adtam neki. Mindig két póráz van nálam a biztonság kedvéért szép lassan rá raktam a pórázt és haza mentünk. Útközben fel hívtam apukámat hogy mi történt. Kapott nálunk inni, enni. Utána bevittük a menhelyre. Chip nem volt benne és bilétája se volt. Pár hét múlva lett is gazdija.😊

És tudom nem minden kutyat ennyire barátságos de türelem rózsát teremt. Szóval hol tudnák tálalni segítségre szoruló kutyusokat? :)



2020. márc. 26. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz segíteni, akkor a menhelyi kutyákat segítsd! Lehetsz ott önkéntes.
2020. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehérvári vagyok, de őszintén szólva nem tudok segíteni, nem nagyon láttam még kóbor kutyát, az is igaz, hogy inkább csak a Palotaváros környékén szoktam mászkálni, ha ép dolgom van.
2020. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

CENZÚRA.


Ennyit tud ez az oldal.

2020. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy segítség ha összeszeded a környék gazdátlan kutyáit és beömleszted őket a menhelyre. Ott is véges a férőhelyek száma és amíg nem gazdásodnak a kutyák, addig nem nagyon van hely az újak számára.


Ez a befogdosósdi is csak addig működik, amíg barátságos a kutya, de ugye a nem barátságosnak is szüksége van segítségre, szóval nem tudom mi alapján szelektálsz. Ha csóvál befogod, ha morog, akkor nem?


Egyetértek azzal aki azt írta, hogy inkább a menhelynek segíts, segíts sétáltatni, gazdikat keresni a bent lakó kutyáknak, a befogást meg inkább bízd a tapasztaltakra, mert könnyen lehet belőle sérülés.

2020. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 27. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!