Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » HOGYAN lehet a házőrzőket...

HOGYAN lehet a házőrzőket betanítani, hogy ne egyenek az idegen bedobott kajákból?

Figyelt kérdés

HOGYAN lehet a házőrzőket betanítani, hogy ne egyenek az idegen bedobott kajákból?

Sajnos most a helyi kissebbség ezzel szórakozik karantén idején.



2020. ápr. 3. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy helyes a módszer, de bevállt.


Egy barátomnak lemérgezték a kutyáját. A következő kutyájával ezt csinálta:

Csilivel kipreparált néhány debrecenit. A szomszédban építkeztek. Kiosztotta a melósoknak, hogy naponta dobjanak be egyet a kutyának. A kutya a harmadikat már messze elkerülte.

Amire még ránevelte: hiába tette ki a tálba az ételt, a kutya csak akkor ehetett, amikor engedélyezte. Én nagyon sajnáltam a blökit, hogy 5-10 percig csak vágyakozva kerülgette a kaját, de végülis elfogadtam, hogy nem akarta, hogy ez a kutyája is elpusztuljon.

2020. ápr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Csípős paprika a földredobott kajába. Hidd el hamar megtanulja hol a tálja (messze a kerítéstól) és csak abból egyen.
2020. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Még villanypásztorra rákötött kajadarabokat is hallottam meg egércsapdába tettekkel.

Ezeknek is megvan a hátránya mertt ha a kutya meglátja a drótot vagy az egércsapdát 10x veszi fel akkor kiismerheti és ugyanúgy megeheti az ezek nélküli kaját. Az erőspaprika nagyon jó ötlet ezek kiküszöbölésére!

Azért kipróbálom mindhármat egyszerre.


Tudom állatkínzásnak hangzhat, de a kutyák érdekében teszem! 1-2 nap tanítást kibírnak így.

2020. ápr. 4. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen egércsapdára gondolsz? A klasszik egérfogó eszedbe ne jusson, mert az baromi erős, eltörheti a mancsát, orrát.
2020. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első leírt egy tökéletes módszert, miért ragaszkodsz ezekhez a barbár módszerekhez? Remélem, hogy csak trollkodás...
2020. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A csípőset ki tudják szagolni, nem minden kutyánál válik be.


Ismerősömék elektromos nyakörvvel csinálták.

2020. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egércsapda meg arra való, hogy eltörje az egér gerincét. Oké, kicsi állat, de akkor sem törik olyan könnyen.


Simán kárt tehet a kutyádban, ahogy előttem is mondták.

2020. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!