Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ló mászkál át távoli szomszédt...

Ló mászkál át távoli szomszédtól hozzánk, kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult, de próbáld meg követni :)

Kertes házban lakunk falun. A 3. szomszédunk lovakat tart (vajon kik -.-) a hátsó udvarukban. A gond az hogy a lovak átjárnak egészen hozzánk. Felhúztunk drótkerítést is, de most meg azt bsztatják.

A 2. szomszéd ház is az övék, a közvetlen szomszédunk meg pont leszarja hogy lovak mászkálnak a hátsó udvarán, de szólni se merne szerintem.

Mi szóltunk nem is egyszer, de semmit sem ért. Kihez lehet fordulni ezügyben? Valszeg a lovakat sem tartják megfelelően, de ugye ez bizonyítani nem tudjuk. Hogy lehet rákényszeríteni őket hogy csinálják már meg a kerítésüket normálisan (a jelenlegi megcsinálás abból áll hogy a "réshez" egy halom szemetet vittek, de persze az nem "lóálló")



2020. ápr. 18. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Jegyzőhöz adj be írásos panaszt.
2020. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
48%
Nem hogy örülnél neki. Tudid te mennyibe kerül egy ló??? Gyorsan összekalapálsz neki egy ketrecet és van egy saját lovad. Ha a szomszéd leszarja, szarja. Viszont tiéd a ló és tavesz bakháló mindenkibörül.
2020. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szántóvető ***** válasza:
40%
jó helyen laksz.kösd ki a portádon.de bármit is csinálsz abból konfliktus lesz.a jegyző a legrosszabb megoldás amit tehetsz,gyávának fognak tartani ami hosszabb távon fog gondot okozni.
2020. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Furcsa vagy utolsó. Tűzoltót sem hívsz ha ég a házad? Az is gyávaság akkor.
2020. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Villanypásztor!
2020. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kertedet rendesen kerítsd be.
2020. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia

Elhiszem hogy zavaró lehet.Szerintem mond meg a szomszédaidnak hogy ha nem biztosítják a lovaknak a megfelelő helyet mivel kiszöknek akkor fel fogod őket jelenteni vagy a rendőrségen vagy az állatvégdőknél.Villanypásztort ők tuti hogy nem fognak venni és az nagyon drága így te se vegyél csak azért mert a szomszéd nem képes rendesen tartani az állatait.Szerintem ha egy kicsit megfenyegeted az említett módon akkor be fog válni mert ettől sokan besz#rnak.Ha ez se érdekli őket akkor meg tényleg jelentsd fel őket.

2020. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk megcsinalhatod normálisan a saját keritesed ami akkor is alap szerintem ha nem járnának át. Én mondjuk inkább örülnék hogy annál kevesebbet kell nyírni a füvet.
2020. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as, írtam az elején hogy próbáld meg követni a kérdést, nem sikerült?
2020. máj. 3. 00:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg írtam hogy NORMÁLISAN. Nem sikerült értelmezni? A drót kerítés nem tart vissza egy lovat ha menni akar. Meg úgy igazából senkit és semmit.
2020. máj. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!