Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Igaz, hogy Turbótitán macskáva...

Igaz, hogy Turbótitán macskával fajtalankodott?

Figyelt kérdés
Régen láttam Turbónak egy videóját, amikor az asszonnyal csinált berugós live-ot. Azóta nem néztem, de a youtube megint felhozta a nevét, és a karantén alatt unatkozok, megnéztem. Miről maradtam le? Volt egy olyasmi is ahol valami Zsomborral szexelt liveban,(vagy csak úgy rendezték direkt), illetve amikor szétverte a Zsombor, és a mentők kijöttek. Ezek miért történtek? Próbáltam okozati videókat találni, de sehol se találtam, nem is tudom, hogy van-e yt csatornája jelenleg. Meg akkor hallottam olyan, hogy a szegény macskájával fajtalankodott, kínozta, ez igaz? Ha valaki nézte őt folyamatosan világosítson fel légyszíves, mert lemaradtam eléggé, előre is köszi!

2020. ápr. 30. 18:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy buta kérdés, és az is lehet, hogy egy űrlénynek fogtok engem hinni, de ki az a Turbó titán? Ez valami Molnár Krisztián másolat? Esetleg az utódja? :D
2020. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Még rosszabb mint a Kiki, ez a csávó agresszív meg butább, mondjuk egyik se dolgozik, csak a titánt nem tartja el senki tudtommal. :D
2020. ápr. 30. 19:50
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van róla videó is ahogyan a macskával fajtalankodik, ezek után az állatvédők el is vitték, de ha jól tudom lett neki új...
2020. máj. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ez nagyon gáz, ilyennek nem való semmilyen állat sem. Szegényt végre kiszabadították, aztán szerezett egy másikat... De, a többi "munkássága" is vicc, mindig összeverik, meg kihívják rá a mentőket, a rendőrség se ritka látogató nála....
2020. máj. 1. 13:34
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy igaz e, de ha van róla bármilyen bizonyíték, akár csak az hogy beszél róla, akkor azt rendőrségnek/állatvédőknek el kell küldeni
2020. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
De ha nem tartja el senki, akkor miből él? Mert gondolom nem dolgozik.
2020. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kutatgattam kicsit. És volt róla szó a rádióban is, a Balázsék beszélgettek róla. És be volt vágva a beszélgetéshez, amikor a macska hátsóját nyalogatja, meg a farkát harapja.. És ott említi, hogy szokott vele közösülni. Ebben a műsorban említették, hogy ő úgy tartja fent magát, hogy koldul, kocsmákban, szomszédoknál, be is hívtak egy nőt a rádióba aki mondta, hogy szokta etetni. Illetve ő mondta, hogy a jobbikos önkormányzat a gondját viselte... Nem tudom, hogy ez igaz-e, mert utána néztem már nem jobbikos vezetés van náluk, mondjuk azóta volt választás, lehetett változás. Mondjuk csodálkozni se csodálkoznék, hisz turbó nem titkolja, hogy jobbikos, Patuska videójában említette 1x.
2020. máj. 2. 14:13
 8/25 A kérdező kommentje:
Helyesbítés: Utána néztem még1x. Nem volt ott jobbikos önkormányzat, csak a videóba a nyergesi jobbik jelöltje volt bevágva, abból tippeltem, hogy meg is választották azért viselték gondját, a turbónak de nem. Fideszes volt az önkormányzat.
2020. máj. 2. 14:33
 9/25 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy mit mondjak, egyszerűen nem találok szavakat!


Ez az "ember" komoly betegségekkel küzd, ha ilyeneket csinál! Köszi a leírtakat, de ha nem haragszol, én nem fecsérlem arra az időmet, hogy állatkínzókkról olvasgassak!


Számomra már az is sok, ha valaki megrúgja a kutyáját, a macskáját, vagy bármilyen más állatát.

Én amit megengedek magamnak, az egy picike ütés, amit fegyelmezés céljából hajtok végre, ha az adott állat valami butaságot csinál (Lop az asztalról, STB), bár a jól nevelt állatok soha nem csinálnak ilyet, vagy legalább is csak végső esetben tesznek ehez hasonló dolgokat!


Ennek a turbó mittudoménkinek már nagyon rég elmegyógyintézetben, vagy börtönben a helye!

2020. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2020. máj. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!