Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti találkoztatok már agresszív...

Ti találkoztatok már agresszív állatvédőkkel, akik a legrosszabb személyiségű emberek közé tartoznak?

Figyelt kérdés

Volt korábban egy eset, egy macskás csoportba írtam, hogy eltűnt a macskám stb. stb.


Erre jött pár ilyen nagyon agresszív, szélsőséges állatvédő, vagy tudomisén micsoda, akik gyalázatos hangnemben kezdtek el kioktatni a macska tartásról. (4 macskám volt, mindegyik a 18-19 éves kort élte meg.)


Már az is probléma volt nekik, hogy az állataim az idejük felét a szabadban töltik, a másik felét pedig bent a házban. A macska ragadozó állat, évmilliók óta a természetben töltötte a napjait. Ráadásul vidéken, egy erdő közelében lakunk, ahol még autó sem jár, ideális területe volt a cicáknak, akik sokkal szívesebben voltak kint, mint bent.


Erre a csoport tagok olyan mértékű gyalázkodásba kezdtek, ami iszonyú vicces volt. AZtán kitettek a csoportból, rommá jelentették a két bejegyzésemet, az admin meg kidobott.


Nem mondom, hogy különösebben érdekel, mert nem érdekel, csak meglepett, hogy ilyen "nácik" vagy milyen lények ennyire belemennek a netes bullyingba.


És ezek felnőtt emberek...


2020. máj. 11. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Húgom jelentett be egy sérült kóbor kutyát az utcájukból.


Elhordták mindennek... Hogy biztos ő verte meg.. Szörnyű tapasztalat volt.


Azóta nem kapnak adó 1%-ot sem tőlünk.

2020. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sok az "állatvédő", és ők sajnos kitúrják az ÁLLATVÉDŐKET. Sajnos sok a fotelharcos. :D Remélem értetted, míért így írom.

Nem a sztoridhoz tartozik, de azt is jól nézzétek meg, milyen alapítványnak adjátok az adó 1%-ot (ha már aktuális), amelyik állatvédő szervezet titkolózik, nem tudtok róluk naprakész információkat, és nem láttok tőlük valódi mentéseket (csak szóbeszédeket) az kamu.

Pl. aki a mentéstől az örökbeadásig leköveti az állatot, na ők az ÁLLATVÉDŐK!

2020. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ezek az "állatvédők" nem állatvédők, csak frusztrált pi.csák, akik másokon vezetik le a feszültséget, de életükben nem tettek még semmit az állatokért.
2020. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok. Akikről én beszélek, az hivatalos szervezet..
2020. máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
magyaro-n nincs állatvédelem, azt sem tudják mi az, sok degenerált elmebetege
2020. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont múltkor láttam egy bejegyzést Facebookon. A nő aki posztolt karomkodasok közepette kifejtette hogy egy telepen talált egy őr kutyát aki szerinte borzalmas körülmények között volt. Állítólag láncon volt tartva egy kenelben, koszos vízzel és nem etetik rendesen.


Mellékelt egy pár képet. Nos a víz tényleg koszos volt de ennyi. A kenel inkább udvarnak tűnt a kép alapján. (vagy bazi nagy kenel) nem láttam láncot és a kutya majdhogynem kövér volt.


De azért kommentekben mentek az anyazasok a telepvezetore. Hát nem tudom. Lehet hogy az őr kutyák élete nem a legizgalmasabb de azért ez nagyon messze volt az állat kínzástol.

2020. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!