Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a véleménye(d) az ÁRMO...

Mi a véleménye(d) az ÁRMO Állat Rendőrséget Magyarországnak-ról?

Figyelt kérdés

Ki, milyen jogkörökkel ruházná fel az ÁRMO-t?

Nagyon sok állatmenhely felháborodását fejtette ki az ÁRMO megalakulása ellen. Vajon jogosan? Van okuk a tiltakozásra?

Hatósági jogkörökkel is rendelkezniük kell? Felszámolhatóak lesznek a sintértelepek?



#menhely #hatóság #állatvédelem #ÁRMO #szigorú ellenőrzés
2020. jún. 19. 19:53
A kérdező szavazást indított:
ÁRMO szükséges
nem szükséges
szükséges, hatósági jogkörök nélkül
legyen hatósági jogkörökkel is felruházva
17 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Erről most hallottam először - linkelnél valami hírt vagy beszámolót róla?
2020. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2020. jún. 19. 20:39
 3/15 A kérdező kommentje:
2020. jún. 19. 20:40
 4/15 A kérdező kommentje:
Közösségi oldalakon találkoztam vele, így csak azokat tudtam belinkelni. (FB)
2020. jún. 19. 20:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ez egy vicc. A rendőrség eddig is fellépett az állatkínzók ellen, márpedig ők rendelkeznek a legnagyobb jogkörrel. Egy ilyen amatőr kezdeményezés mit szeretne tenni? Törvényen felül akarnak fellépni az állatkínzók ellen, kvázi bűnözőkké téve magukat vagy mi az elképzelés?
2020. jún. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A FB-ról értesültem a "nagy terveikről", ezért is tettem fel a kérdést. Többen megosztották, hogy "csatlakozz te is...."! Addig nem csatlakozom, amíg több információval nem rendelkezem róluk. Ahogy látom, sokan nem is hallottak a kezdeményezésről.
2020. jún. 20. 12:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen esetben azért az információ hiánya is szolgálhat információval: ha a google-n rákeresve nem találsz semmi érdemlegeset, akkor gyanakodhatsz, hogy nem ők fogják megváltani a világot.
2020. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6: A képeik alapján ez egy radikális gondolkodású csoport, ilyenek nem fognak engedélyt kapni a működésükhöz. Nagyjából hasonló lesz a sorsuk, mint a Tolvajkergetőknek, ha elkezdenek akciózni.
2020. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

FB-on 11658 tag, Instagramon 38 követő, google-n semmi információ.

Ha valaki olyat kérdez FB-on ami nekik nem tetsző: tiltják.

Szerintem Isten mentsen meg attól, hogy hatósági jogkörrel is fel legyenek ruházva (ez a tervük)!

2020. jún. 20. 20:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez a tervük, de maga a főoldal kiírása is olyan undorítóan radikális, hogy bezártam a lapot azonnal. Ilyen emberek kezébe nem való a hatalom. Szerencsére soha nem lesznek hatóság. Amúgy pedig az ilyenek ártanak a legtöbbet az állatvédelem ügyének.
2020. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!