Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miattam szökött el, és hunyt...

Miattam szökött el, és hunyt el a kutyánk, sosem fogom megbocsátani magamnak.. Mit tehetnek hogy könnyítsek?

Figyelt kérdés

Este olyan éjfél környékén bezártam a kennelbe a kutyámat mivel kilukadt a kerítés, holnap 10-re jött volna a szerelő.

Viszont nem rigliztem be a kaput, és a kutya elment.

1 héttel később az egyik vadász ismerősöm mondta hogy megtalálta a kutyám testét.. Annyira szarul érzem magam, miattam hunyt el szerencsétlen.. Csak be kellett volna zárnom.. Ez jár éjjel-nappal a fejemben.. Hogy tudnék segíteni magamon?


2020. jún. 19. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem egyszerű a tanácsot adni. Talán egy menhelyi mentett kutyuska segíthet!
2020. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem a te hibád. Előfordul, hogy az ember elfelejt valamit. Sajnos van, hogy ennek ilyen szomorú a következménye. De nem vagy hibás.
2020. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%
Tényleg ne okold magad emiatt. Nagyon sajnálom ami történt. Részvétem. Gondolj arra hogy ez már megtörtént és nem tudsz javítani rajta. Építkezni épitkezhetsz belőle, legközelebb figyelmes leszel. Nagyon sajnálom tényleg. Kitartást!
2020. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Miben halt meg? Ha idős volt vagy beteg akkor ösztönösen elszökik mert nem akar otthon meghalni, tehát ez egyáltalán nem a te hibád. Meg amúgy se haragudj magadra, már sajnos megtörtént. Így csak magadnak ártasz vele. Őszinte részvétem és kitartást nektek!
2020. jún. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4# 4 éves volt, és semmi baja. Az én hibámból szökött el, és egy vadász lelőtte..
2020. jún. 21. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!