Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mennyit keres egy állatgondozó...

Mennyit keres egy állatgondozó? Illetve hogyan lehetnék az?

Figyelt kérdés
Annyit leszögezek, hogy nagyon szeretem az állatokat, főleg a lajhárt.

2020. jún. 22. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

140 ezer.


[link]

2020. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez mondjuk sok mindentől függ. Állat menhelyen tényleg keveset keresel, állat kertben már egy kicsivel többet de még mindig keveset, ha az állatoknak szeretnéd szentelni az életed akkor állat tenyésztőként lenne érdemes csinálnod valami (én is annak készülök) ha olyan állatokat tenyésztesz amikre nagy a kereslet akkor azért még viszonylag sok pénzt is kaphatsz, illetve ha van türelmed és segíteni akarsz az állatokon akkor állat orvosnak mehetsz esetleg. De ha szereted a munkádat akkor az már jó.
2020. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha szereted az allatokat menj a madartani egyesülethez vagy a wwfhez dolgozni. Allatkerti allatgondozó bérminimumot keres. Minden második hétvégen dolgozik meg ünnepnapokon is. Nincs plusz pénz ezért! A nyitvatartashozvigazodik a munkaideje ez nyáron van hogy este 7 órát jelent. Fizetés sosem emelkedik csak ha a kormány emel. Nagyon kemény fizikai munka, és az időd nagyrészében nem az állatot tutujgatod hanem kakát takarítasz meg látogatói teret és mosogatsz. Nap végére meg büdös leszel.
2020. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél, nyugodtan menj gondozónak, én próbáltam a pesti állatkertnél de nem engedtek mert semmilyen ilyen jellegű papírom nem volt, csak tapasztalatom

Viszont van egyetemi diplomám, 6 év, mesterivel, és zongoraművész-tanárként 3 év tapasztalattal keresek 140000-et:)

Szóval nyugodtan menj gondozónak, egy adott ponton lehet többet kapsz majd mint a felsőfokú végzettséggel rendelkező értelmiségi..

2020. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!