Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ezt láttátok már?

Ezt láttátok már?

Figyelt kérdés
[link] Halálra rugdalt egy kisfiú egy macskát Ópályiban. A borzalmas állatkínzást felvette egy biztonsági kamera. A videón látszik, hogy a pár hetes kiscica odament három gyerekhez, az egyik fiú azonnal belerúgott, egy másik pedig kínozni kezdte, rugdosta, és földhöz vágta az állatot. Az állatkínzás bűncselekmény, de egy állatvédő szerint a gyerekeket ezért nem tudják megbüntetni. Megrázó riport következik

2020. júl. 6. 14:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Szegény kismacska! Nekem van 4 kiscicám+anyjuk, de én nekem még sohasem jutott ezt csinálni velük! Nem is fogom ezt csinálni. Sajnálom a cicát :/ remélem már újjászületett. :(


Hogy r*hadjanak meg ők! Én adnék büntetést nekik! 1 év képernyő eltiltás, és szobafogság. Nem lenne szórakozás se. Szegény macska! =(

2020. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos pár napja már láttam a Híradóban.Egyértelműen szülői felelősség milyenné neveli a gyerekét.
2020. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Meg se nézem, mert csak ideges leszek :(

De amúgy hallottam róla. És nem húznék vonalat az elítélhetőségben. Tanulják meg korán, hogy a gyilkosság és kínzás alól nincs felmentés. Minimum egy kiskorúak börtöne kijárna nekik.

2020. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
69%
Ez egy kisebbségi gyerek. Azok nap mint nap ilyeneket csinálnak.
2020. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Láttam, és én is gondoltam, hogy kiírok kérdést. Erre kellene valami szankció. Legalább a szülőt megbüntetni. A gyereknek meg minimum pszichológus kötelezően, de a kisebbeknek is lehetne valami javító intézet, mint régen. Teljesen igaz, hogy az ilyenekből lesznek azok, akik később embert is minden gond nélkül bántanak!
2020. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Cigányok. A faluban ahol tanitok a kutyakat is rendszeresen kinozzák. Egyszer eloben is lattam, a 10 eves retkes ciganypurdenak akkora pofont lekevertem h helybe osszehugyozta magat
2020. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Apró rétinégerektől mégis mi a fenét vártok?
2020. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
na, és ha gyerekként ilyet csinál, mi lesz később?
2020. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Ezért lenne fontos a nőstények kötelező ivartalanítása. (És most nem a macskákról beszélek. >:) )


Meg ugye "NAGYÁLLATVÉDŐTORNÓCKYANITA" is milyen megértően nyilatkozik, mert büdös C-k az elkövetők.

2020. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Tipikus erőszakos, rabló, betörő, öregező C típusú állampolgár lesz belőle, mert kedves törvényhozóinknak eszébe se jut csírájában elfolytani az ilyet.

Meg lehet nézni mi lett a polgármester fiával, aki videóra vette, ahogy baltával agyonver egy kölyökkutyát

2020. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!