Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy felnőtt férfit hogy lehet...

Egy felnőtt férfit hogy lehet leszoktatni az állatok bántalmazásáról?

Figyelt kérdés
Állítólag nevelési célzattal teszi, de én inkább érzem bántalmazásnak mint nevelésnek, mert ha csak nyiffan egyet a macska mert éhes vagy fáj a hasa vagy unatkozik, a grabancánál vagy farkánál fogva megrángatja, és üvölt vele hogy hallgasson már el.
2020. júl. 25. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Talán a börtönben.
2020. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
92%
Ez sok mindenen múlik. Első sorban azon, hogy akar-e változtatni. Amég nevelésnek érzi, vagy vallja, addig nyilván így jó neki. Kiválthatja stressz, frusztráltság, temperamentum,vagy akár hozott dolgok is. Beszélgess el vele, hogy szeretnéd, ha szegény macskával kicsit finomabban bánna, mert a kedvenced, ezt neked rossz nézned. Aztán vagy bejön, vagy nem, de egy próbát megér szerintem.
2020. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Baseball ütővel. Mindig, amikor a férfi nyiffan egyet, mert éhes, vagy fáj valamije, oda kell sózni az arcába egyet és üvöltözni, hogy hallgasson már el.
2020. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem dobd ki a f.szit egészben a kukába. Ezek ugyanazok az emberek, akik pofozzák a gyerekeiket és verik a párjukat. Szerintük az undoruk/agressziójuk racionális és jogos.


Erről a felnőtt férfiről sikít, hogy abuzív. És még ki tudja, az élet hány másik területén ilyen.

2020. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem egy felnőtt férfi, hanem egy hisztis idióta. Ez már ilyen marad. Inkább kerüld.
2020. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Hozd el a macskát!
2020. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ennek a fa*nak minek van macskája? Baxx le te is neki olykor egyet-egyet
2020. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Valóban vedd el tőle a macskát.
2020. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Jöttek az állatkínzok lepontozgatni😂😂😂
2020. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Ki neked ez a férfi?

Rokon, vagy ilyesmi?

Én elhoznám tőle a macskát, ilyennek felesleges állat.

Idegbeteg vadbarom

2020. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!