Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit lehet csinálni ilyen...

Mit lehet csinálni ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
Szomszédunkban laknak olyan mocskos, szemét emberek, hogy azt nem lehet szavakkal kifejezni. Az hagyján, hogy a kölykeikkel együtt putriban laknak, egy romos kis szar házban, nem értem hogy a gyerekeiket, hogy nem vitték még el tőlük, de ezeknek még állataik is vannak. 2 kutya, az egyiknek sajnos sérült a lába. Kint tartják őket védelem nélkül télen, nyáron és az egyiknek télen megfagyhatott az egyik lába, másik "szimplán" láncra van b*szva 0-24-ben. Egyszer már a másik oldalról a szomszédok kihívták az állatvédőket, de sz*rt se csináltak velük. Pedig még a vak is láthatja, hogy szegény kutyák nem kapnak enni rendesen és milyen szar nekik ott. A mai nap a kertben voltam, hátsó kerteknél átlátni egyenesen a másik telkére) hallgattam már egy ideje, hogy "ciceg" az egyik kölyök és pár perc múlva meg már fogta szerencsétlen cicát, amit lecicegett a fáról és oda dobta a kutyáknak. Hát normális az ilyen?! Átüvöltöttem neki, de erre elhúzta a belét. Teljesen ki vagyok akadva, hogy ki csinál ilyet b*szki?! Úgy fel idegesítettem magam. Gondoltam most én leszek az, aki szól az állatvédőknek. Másodszorra már csak csinálnak valamit, de nincs semmi bizonyítékom. A cica elszaladt, amennyire tudott de tuti megtépték szegényt a kutyák. Nekem is van cicám és kutyám is, a sajátjaim össze vannak szoktatva és nem is mászkál el sehova az én macskám a mi portánkon kívül. Én ezt annyira nem tudom felfogni, hogy hogy csinálhat egy ember ilyet?! Biztos vagyok benne, hogy nem normálisak azok az emberek. Be kéne őket zárni. Ha nem is szereti valaki a macskákat, akkor is miért kell bántani? Kit zavart az a cica? Ahogy jött, úgy ment is volna a dolgára tovább. A szomszédos házakból császkálhatott el, de miért kell bántani? Mit tudok tenni ebben az esetben? semmiképpen nem akarom ennyiben hagyni a dolgot? Nekem nagyon elegem van már ezekből az emberekből. Ma már közel jártam hozzá, hogy átmenjek és fejbe b*sszam valamivel őket. Tudom nem a legokosabb, de egyszerűen már megelégeltem. Évek óta hallgatjuk szegény kutyák sírását, télen éjszaka, gondolom fáznak, nyáron szomjasak, éhesek. Most meg ez a szegény cica, és még kitudja miket csinálnak ha nem látja őket az ember, hiszen én se ülök állandóan a kertemben és veszem észre ezeket. Én nem tudom elhinni hogy léteznek ilyen mocskos szörnyetegek a világon.

2020. júl. 26. 12:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szerelhetek fel kamerát az én telkemen úgy, hogy az őket vegye? Gondolom azért is engem büntetnének meg, ha őket venném fel a kamerával...
2020. júl. 26. 12:33
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

A bűncselekményt videózól le, az egyáltalán nem illegis.

De nem kémlelheted Őket.

2020. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Valahogy a cigókkal szemben soha nem mernek fellépni a fene nagy állatvédők.
2020. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Több álattvédő és állatmentő szervezetet is hívj ki rájuk
2020. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem cigányok amúgy. Egész egyszerűen ilyen igénytelen legalja népség, de valóban a cigánysoron lenne a helyük minden kétség nélkül.
2020. júl. 26. 12:56
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Sajnos valóban sok olyan nem cigány szemét ember van, akik semmiben sem külömbek azoktól!

Én a helyedben mindenképpen kihívnám rájuk az állatvédőket, addig nem nyugodnék, amíg legalább a kutyákat el nem viszik tőlük!

Az ilyeneket vihetné el a COVID-19 a francba...

2020. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

"a kölykeikkel együtt putriban laknak, egy romos kis szar házban,"

És te az állatok miatt aggódsz...hát csak gratulálni tudok!

2020. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 7-es válaszoló!

1.Nem kellett volna kölköket csinálniuk, ha annyira szegények

2.Az ilyen emberek nem is törekednek arra, hogy rend legyen körülöttük, elvannak a saját dagonyájukban. Lényeg, hogy cigi, meg pia legyen, meg NIKE szerkó.

2020. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Kölykei a kutyának vannak, meg néhány más emlős állatnak. Amennyire én tudom, az embernek gyerekei vannak.. Szóval amíg előbbre való egy állat, mint egy ember, addig ti sem vagytok jobbak
2020. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
77%
Szerintem ha tényleg számít neked a kutyák élete adj nekik néha enni-inni ez a legjobb amit megtehetsz én legalábbis ezt tenném .Ha észreveszik a szomszédok talán észbekapnak vagy szólj nekik ,hogy hoztál egy kis maradékot mert szerinted éhesek az állatok.Tudom nem a te gondod lenne az etetésük de ha a hatóságok által semmit nem lehet elérni ,neked kell cselekedni.
2020. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!