Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az állatok annyira csodás egy...

Az állatok annyira csodás egy élőlények! Az ember miért olyan kegyetlen velük? Miért nem próbálja meg inkább óvni, védelmezni őket? Ahelyett hogy bántaná és keserű sorsa taszítaná őket. Vagy csak szimplán miért nem hagyja békén őket??

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 03:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Én óvom őket, szeretem az állatokat. Minden élet egyenrangú, mindegy, hogy túl van szaporodva, vagy a kihalàs szélén vannak. Próbálok a környezetre is figyelni, a műanyag zacskókat annyiszor hasznàlom fel, amennyiszer csak lehet, ha kikerülhető a műanyag, akkor nem használok azt, elektromos autó pàrti vagyok, nem veszek műanyag "díszítő" vackokat, inkább használt dolgokat nézegetek, vagy régiségeket. Ha már egy bogarat látok a jàrdàn, azt nem taposom össze szàndékosan, ha az úttesten van, én elviszem onnan, ha van rá lehetőségem. Ha sérült állatot látok azt bejelentem. Nem vadàszok.

És hála az égnek, egyre több olyan ember lesz, aki hasonlóan próbál élni, de sajnos mi kisemberek, túl sokat nem tehetünk, akik nagyban teszik tönkre a bolygót, azok a multik, meg az egyéb olyan óriás vállalatok, akik tonnaszàmra szàllítjàk a vizekbe a hulladékokat, stb.

2020. okt. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Nagyon csodás élőlény az a patkány, amelyik megölte az egyik kisnyúlunkat...
2020. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Kettes, sajnálom a nyuszid, de egyrészt így működik a természet, tudod, tápláléklánc, másrészt miért nem tartottad biztos helyen?
2020. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Darázsfészek az erkélyen? Hmm? Tél elől menekülő poloskainvázió az ablak réseiben?
2020. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező. Ha te tudnád mi folyik a természetben, ahol az ember nincs is jelen... Kitérnél magadból. Lépj ki a pink világodból.
2020. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!