Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatmenhelyre szeretnék...

Állatmenhelyre szeretnék jelentkezni! De mielőtt megteszem szeretnék pár kérdéssel tisztában lenni! Milyen feladatai vannak egy önkéntesnek egy állatmenhelyen? És milyen kötelességei?Hogy működik a belépés?

Figyelt kérdés

Nyilván ha odamegyek,akkor elmondanak mindent.De nem szeretnék akkor és ott nemet mondani esetleg,ha valami olyan elvárás van,amit nem tudok teljesíteni különféle okokból.

A feladatok alatt azt értem,hogy pl. pakolás,takarítás,ételosztás az állatoknak,,gyógyszerezés,fürdetés,mosdatás,sétáltatás.A kötelességek alatt pedig azt értem hogy ha elvállalom és belépek,akkor elvárás hogy amit kigondolnak feladatot el kell végeznem,vagy tartani a rendszeres látogatásaim időpontját...vagy esetleg rugalmasabb,és nem szabnak sem állandó időpontot,sem kötött feladatot...hanem akkor megyek,mikor időm engedi,és abban segítek,ami fekszik számomra.



2020. okt. 24. 21:32
 1/4 Nati883 válasza:
0%
En nem tudom sry de sztm ha rakeresel google-ban talasz v.mit! ;)
2020. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Mi járunk menhelyre lassan 3 éve. Nem töltöttünk önkéntes papírt így akkor megyünk amikor az időnk engedi és csak kutyát sétáltatunk. Ha jelentkezel rendesen önkéntesnek akkor főleg a kutyák sétáltatása, takarítása, etetése, tálak elmosása lesz a feladatod. Cicák almolása, helyiségek takarítása. Gyógyszerezés nem az önkéntes feladata!

Mivel önkéntes lennél így nem fogják azt mondani hogy ekkor és ekkor itt kell hogy legyél, akkor segítesz amikor tudsz. Max. ha emberhiányba vannak megkérdezik hogy nem-e tudnál besegíteni

2020. okt. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Etetni és főleg gyógyszerelni biztos hogy a dolgozók szoktak a legtöbb helyen.

Önkéntesek általában kutyát sétáltatnak és maximum takarítanak.

2020. okt. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Én egy olyan helyre járok, ahol csak önkéntesek dolgoznak. A fő feladatok a sétáltatás, takarítás, etetés és évszak függően a kerti munkák (most pl levél seprés). Sokan jönnek hozzánk csak pár alkalomra(aztán eltűnnek, mert pl rájönnek, hogy ezt mégsem tudják beilleszteni az életükbe), tőlük megkérdezzük azért az elején, hogy mit szeretnének csinálni, de egyáltalán nem leszünk mérgesek, ha időközben rájönnek, hogy pl az 5. körre már nem mennének el sétálni, mert elfáradtak, vagy nem visznek ki 30kg+ kutyákat, akik tépik a pórázt.

Szerintem ez mindenhol más, de mivel teljesen önkéntes, nem jár semmilyen kötelezettséggel. Keresd fel nyugodtan a szimpatikus szervezetet és írd le a kérdéseidet is :)

2020. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!