Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha a kutyám nem ette meg a...

Ha a kutyám nem ette meg a fereghajto tablettát akkor tutti hogy ferges vágy lehet hogy nem?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 07:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, csak nem szereti a tabletta ízét. Lenyomhatod a torkán (bár az én kutyám hörcsög, mert úgy is kiköpi azokat a tablettákat, amik nem ízlenek neki, mikor már azt hittem, lenyelte), vagy belerejtheted kajába (nekünk a májkrém vált be, azzal bármit be tudok neki adni).
2020. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Már szetmallott. Nem tudom neki beadni.
2020. okt. 29. 08:50
 13/33 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig ezen pörögsz? Veszel másikat, szalámiba, májkrémbe dugod, beadod neki.
2020. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
A szalámit megette a gyógyszert kiköpte.
2020. okt. 29. 08:53
 15/33 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjátok már trollkodik. Ne vesztegessétek rá az időtöket.
2020. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem ezsi meg és nem nyeli le. Szét kell feszíteni a száját, bal kézzel a fogsorát kinyitva kell tartani, másik kézzel a nyelve hátsó részére (garat közelébe) kell tenni a tablettát. Akkor száját becsukni és összefogni egyik kézzel, hogy ne tudja kinyitni, másik kézzel meg simogatni a torkát. Akkor a nyelvével nyelő mozgást végez és a tabletta lecsúszik a torkába.
2020. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
64%
Megeszi magától g ésszel adja oda neki az ember. Veszel egy vastag szelet szalámit vagy húsz, de ne túl nagy darabot, hogy egybe kapja be a kutya-vág rajta egy pici helyet, belenyomod a tablettát úgy hogy ne látsszon ki- és odaadod a kutyának, ennyi. Jó ha erős illata van a húsinak (nem büdös) hogy ne érezze a gyógyszer szagát.
2020. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg troll vagy?Pedig itt mindenki segíteni akart.

Remélem nincs kutyád.

2020. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, hogy férges-e. Ezt mi innen látatlanban ennyi infóból nem tudjuk megmondani. A férgességnek tünetei vannak (nézz utána) ha azokat produkálja a kutyád, akkor férges. De mondom, ezt csak te tudod. Ha meg ennyire szerencsétlen vagy, ahogy itt előadod, kérj az állatorvostól segitsėget a beadáshoz. Nem értem amúgy én sem, hogy konkrétan mire vonatkozik a kiírt kérdés, kicsit szedd össze magad, mert a kérdésed kb annyira logikus, mint a probléma kezelésed a kutyánál.
2020. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
A kérdés arra vonatkozott hogy tegnap nem ette meg a kuty a a fereghajtot. És hogy emiatt tutti hogy ferges lesz?
2020. okt. 29. 09:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!