Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Természetvédőknek tartjátok...

Természetvédőknek tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, sokat teszek a vadvilág megőrzéséért.
Nem, de nem is akarok az lenni.
Sajnos nem, de szeretnék az lenni.
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem szennyezem különösebben a természetet,de nem tartom magamat természet védőnek.
2020. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem odafigyelni ezekre. Hazai terméket venni, újrahasznosítható terméket. Kevés energiát használni. Sokszor összegyűjtöm vödrökbe az eső vizet és pl azzal locsolok, vagy mosok fel kint.
2020. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem először a definíciókkal kellene tisztába kerülnünk mielőtt elkezdünk erről beszélgetni...
2020. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Odafigyelek arra, amire van lehetőségem, ettől még nem vagyok természetvédő.
2020. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Fogjuk rá. Soha nem lesz gyerekem, így máris nagy mértékben csökkentettem az ökológiai lábnyomomat.
2020. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#4

Odafigyelsz..figyelsz vagy cselekszel? Azzal a cselekvéssel véded a természetet? (Pl a szeméttől) Igen? Akkor természetvédő vagy :D Csak nem szakmabelien meg nem nagy volumenben... lehet igy is ertelmezni szerintem

2020. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, ez lenne az alap, de úgy gondolom, a természetvédelemhez többlet tudás társul, amivel a legtöbb ember nem rendelkezik.
2020. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem szemetelek, a gyerekemet is erre nevelem. Nem bántjuk az állatokat, növényeket. Szelektíven gyűjtöm a hulladékot. Önkéntes akciókban nem veszek részt, különösebben nem foglalkozom vele, amit alapnak érzek azt megteszem, de itt bezárul a kör. Pl mosipelust sem használtam és soha nem is használnék a környezettudatosság jegyében. Szóval nem vagyok természetvédő úgy gondolom.
2020. dec. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!