Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutya szaporító lebuktatasa...

Kutya szaporító lebuktatasa hogyan?!! Sos.

Figyelt kérdés

Sajnos egyik ismerősrol derult hogy rengeteg kutyat szaporit, voltam nala lattam őket, hatalmas kennelek vannak neki ki alakitva állítólag el mondása szerint neki van rá engedélye hogy sok kutyat tartson!

Nagyon sok fajta kutyat szaporit, francia bulldogok, yorkshire, mopsz, pitbull bully stb..kinek tudnek szólni? 1 kutyat francia bulldogot 3x császároztatott es bele halt az anya kutya a mutetbe engem nemerdekel hogy ismerem ezt a személyt en a kutyákat nézem neki rengeteg pénz bejon ebbol sok kutyát elad tudom mert mondja lehet masok nemtudnak rola hogy szaporit de tenyleg 1 ketrecbe 3 kutya van neki. Nem akarom hogy több kutya szulessen es szaporitsa oket.. kinek kell szolnom kit hivjak? Kint tartsa az allatokat, ő vegzi el ha valami bajuk van betegek stb hogy pénzt sporoljon..


2021. jan. 4. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Állatvédelmi szervezetek otthonosan mozognak már az ilyen ügyekben. Mondj megyét, írunk egy párat. Rendőrségen is lehet bejelentést tenni, meg a jegyzőnél a polgármesteri hivatalban.
2021. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mar amugy a szomszédja is feljelentette őt de ki magyarázta magat hogy o nem szaporit csak neki ennyi kutyaja van es neki engedeje van rá.. Elvileg..
2021. jan. 4. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Érdemes náluk probálkozni

2021. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

A szaporítás nem tilos!


Ha állatkínzás gyanúja merül fel, akkor a jegyzőt vagy a rendőrséget kell értesíteni.


Az állatvédők nem hatóság, nem tehetnek semmit!

2021. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Állatmentő sereg nevű egyesületet keresd fel.

Ők rengeteg szaporítótelepre kimentek, ők szervezik a legtöbb kobzást, vannak kapcsolataik a rendőrséggel.

2021. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!