Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Engednéd, ahogy idehaza van,...

Engednéd, ahogy idehaza van, vagy tiltanád, mint az EU?

2021. febr. 2. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Tiltanám, hiszen benne foglaltatik az átv. - ben, hogy kímélet. Ebben nincs és a törvény alól nem szabadna egy vallásos dolognak sem felmentést adnia.
2021. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Megnéztem a pasi azt mondja, hogy lassabban folyik ki az állat vére kábítva, tehát akkor lassabban hal meg, nem? Tehát több ideig haldokoljon kábítva(mi az a kábítva egyáltalán? Olyan, mintha betépett volna, vagy nincs magánál egyáltalán, érez vagy nem érez fájdalmat?), vagy rövidebb ideig szenvedéssel?
2021. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Meg ha gyorsabban romlik a hús, akkor több megy "veszendőbe" és akkor több utánpótlás kell, ha meg tovább megmarad, akkor nem romlik rá gyorsan a felesleg az emberekre és kevesebb hús kell, nem?


Nem tudom. Most elgondolkoztatott, elég uszító volt ez a hapsi, annyira a vallásra ment ki az egész. Ha valami biopártolók találnák ki, hogy nekem nem kell olyan hús, amiben kábítószermaradványok vannak, meg vegyszerek, hogy ne romoljon meg olyan gyorsan, akkor nem lenne szerintem ekkora visszhangja..


Kit érdekel, hogy imádkoznak e felette, meg milyen vallású ember vágja le! Az a lényeg, hogy milyen lehetőségek közül lehet válogatni, és mik az előnyei/hátrányai rövid és hosszútávon. Nem tudom, ha mondjuk itt 2 perc alatt hal meg szenvedve, a másiknál meg 10 perc alatt kábítva, és az elsőnél egy hónappal tovább bírja a hús, ami miatt kevesebbet kell levágni az állatokból, mittudomén heti 10.000 marhával, az már erősen mérlegelendő..

2021. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Én nem bírnám nézni ezt, szerintem kegyetlenség, és vallási okok sem mentenek fel alóla. Egyébként pedig vágóhídon sem tudhatjuk mi történik...
2021. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan hiszel ennek a médiaszennynek? Még az ellenkezője sem igaz, amit bemutatnak. Meg sem kell néznem hozzá a videót, mert üvölt a címből.
2021. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
61%
Hihetetlen hogy ez a patkány mindent felhasznál a céljaiért.
2021. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Ennyi hülyeséget, amit itt írtok!


Régebben a vágómarhákat taglókalapáccsal, most taglópisztollyal kábítják el.


Annyi a lényeg, hogy az álat agyhalott, amikor elvágják a torkát.

Nem érez már semmit. Csak azt a fejlövést.


Nos a kóser és halal vágásnál nem érzéstelenítik az állatot, hanem egyszerűen elvágják a torkát.

Lehet nézni videókat róla, több percig szenved az állat, mert a vérveszteségbe hal bele, nem a fejbelövésbe.


Tudtom szerint még a baromfikat is kábítani kell árammal, vagyis minden vágóállatot.


Orbán tövig benyalt a zsidóknak, azért nem merik betiltani.

Sőt, aki ezt felhozza, antiszemitának titulálják.

2021. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!