Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi kell a Komondornak télen?

Mi kell a Komondornak télen?

Figyelt kérdés
Mennyire szükséges a komondornak télen az ólba bármi szalmát, vagy egyebet rakni? Nem elég a vastag szőrzete? Nem buta álatvédő szövegre vagyok kíváncsi, hanem azokra akik tényleg értenek a fajtához. Köszönöm.
2021. febr. 12. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Én amilyen gyökér vagyok ha be akarna jönni behoznám XD nem tudom tegyél neki ha van lehetőséged
2021. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Szalmát tegyél az ólba, mert jobban megtartja a hőt, viszont takarót, törölközőt ne, mert ha a hóban vagy a fagyott fűben járt vizes lesz a bundája amit átáztattja a lepedőt és megfázhat.
2021. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Milyen az a "buta álatvédő szöveg"?
2021. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az álatvédős szöveg az amikor minden kutya egyforma, tehat azt kell szerintük egy munka kutyának is, mint egyszobacirkáló yorkinak. Holott két múltját es használhatóságát is külön fajtáról beszélünk. Igy remélem érthető. Nem akarok megbántani másokat. Félreértés ne essék
2021. febr. 12. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!