Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Sztetek... Miért mérgezik...

Sztetek... Miért mérgezik manapság annyian a kutyákat?

Figyelt kérdés
Mi előnye származik belőle az embereknek, hogy egy ártatlan kutyust megmérgeznek? A gazdinak irtó nagy fájdalom elvesziteni kiskedvencét, és a kutya pedig semmiről nem tehet, az ösztönök vezérlik...

2021. febr. 28. 11:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az ilyen emberek többsége egyszerűen csak beteg. Persze lehet magyarázkodni, hogy már megőrítette őket a kutyaugatás vagy ilyesmi, de egészséges lelkivilágú ember ilyet nem csinál.
2021. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom,mivel sokkal több a kutya, mint valaha, több az olyan is, akit ez zavar és nem tudja-akarja ezt emberi módon intézni, hanem így akarja lerendezni
2021. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
21%
Talan onvedelem. Tul sok a kutyatamadas, de az senkit sem erdekel.
2021. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Egyes primitív emberek nem képesek másképp kinyilvánítani, hogy "elegük van". Bármilyen sérelem miatt, és inkább pusztítanak, mintsem beszélgetnek. Ez elítélendő.

Viszont a 2-es hozzászóló gondolataihoz kapcsolódva valóban van egy kutyatartó társadalmi réteg is, amelyik 28 négyzetméter panelban tart németjuhász méretű kutyákat, és akikkel teljes mértékben lehetetlen egy környéken élni.

2021. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Mennyien? Zakkant állatgyűlölők mindig is voltak
2021. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Sokan! Mindig is voltak és lesznek, de ne így nyilvánítság ki a gyűlöletüket az állatok felé.
2021. febr. 28. 12:25
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Engem harapott meg kutya, eszembe sem jutott volna bàntani. Egy kutya nem tehet arról, hogy nem lett megnevelne. Mindig azt mondom a gazda a hibás, sok ember nem a kèpessègeihez, és a tudàsàhoz vàlaszt kutyát, hanem az alapján mennyire divat, mennyire menő. Sok helyen kerítés nélkül rotit, stafit tartanak, neveletlenül. Aztán ha a kutya valakit megharap, az àllat lesz a hibás, holott a gazda nem nevelte meg, a gazda nem tartotta megfelelő körülmények között.
2021. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
74%

Ennek mindig más az oka,hiszen van olyan aki már nem tud úgy élni hogy pl.ha egy biciklivel elindul valahova levágják őt róla,nagyon vadul viselkednek stb., stb. De amit te írtál hogy ártatlan a kutya,

az már állatkínzás miszerint te nagyfiúnak érzed magad mert megöltél egy kutyust. Az ilyet amugy minimum sztem 10 évre hűvösre kellene zárni. Ennyi az én véleményem.

2021. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
2021. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

# széttépte a kiscicát# harci kutya megölte macskát# kivégeztette a kutyájával szomszédja macskáját# széttépte a macskát Kecskeméten

Végig kellett hallgatniuk, hogy a cicájukat széttépi a szomszéd kutyája

A kecskeméti család azt állítja, hogy a kutyát direkt hergelte a szomszéd, és hogy a macska tetemét sem adta oda nekik, hogy eltemethessék a kertben.

Szabályosan kivégeztette a kutyájával szomszédja macskáját egy kecskeméti férfi - írja a Baon.hu. A lapnak a macska egyik gazdája, Kapás Ervin azt mondta, hogy a szomszéd november 18-án, vasárnap őrjöngve biztatta kutyáját, hogy tépje szét a kiscicát. A macska gazdája ezért feljelentést tett szomszédja ellen a rendőrségen.


"A szomszédom egy harci kutyát tart, melyet állandóan üt-ver. Hallottam, ahogy a kutya hangosan ugat, egy macska pedig keservesen nyávog. Azt is hallottam, ahogy a szomszédom magából kikelve, őrjöngve biztatta a kutyáját, hogy 'szedd szét, tépd szét'. Odakiáltottam neki, hogy normális-e, hogy élvezi egy állat szenvedését. Erre azt válaszolta, hogy azért tart kutyát, hogy ha egy macska bemegy a portájára, az onnan élve ne mehessen ki. Erre mondtam neki, hogy szép példát mutat a gyerekeinek, ugyanis van két kislánya" - mondta Kapás Ervin a lapnak.


Azt is mondta, hogy a szomszédja gúnyosan megjegyezte, hogy egy fekete-fehér macska volt. Kapásék egyik nyáron született kiscicája volt fekete-fehér.


Amikor hallották, mit mond a szomszéd, keresni kezdték a cicát, de az nem került elő. Azt is hallották, hogy valaki lapátol a betonon, és zörög a nejlonzacskó. Szerintük a szomszéd egyszerűen belerakta a kukájába a macska tetemét, és hiába kérték, hogy adja oda nekik, hadd temessék el a kertben. Kapás Ervin feljelentést tett a rendőrségen.

2021. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!