Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit képzel magáról ez az...

Mit képzel magáról ez az alapítvány???

Figyelt kérdés
elutasitja a kutya orokbefogadasi kerelmemet, mert alberletben elek???? Nem kellett volna megkérdezni, hogy a lakas tulandonossal esetleg egyeztettem-e erről (egyebkent igen!!) hanem csipobol elutasitanak???
2021. febr. 28. 18:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
Megvan a véleményem erről a válogatásról de gondolom azért teszik mert nagyon sok kutyának keresnek gazdát azért mert költözni kell és az új főbérlő nem engedi ezért inkább lepasszolják/visszaviszik a kutyát szóval a másik oldalt is meg tudom érteni.
2021. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
56%

Lepontoztok, mert ajánlok? Pedig tényleg átestek a palánkon a legtöbb helyen...


Egy macsekot szerettem volna, csaj meg kapásból mondta, hogy jajj, az vad, meg se tudja fogni, stb. Pedig saját lakásba, benti tartásra szerettem volna. Lerázott mind.


Aztán facen találtam az említett egyesületet. Szolnokig mentünk azért a kölyök kutyáért...nyilván ők is megkérdezték, hova kerül, de náluk nem éreztem azt a kötekedést, mint máshol. Azóta 4 éves, boldog kutya, én pedig hálás vagyok, hogy megkaphattam.

2021. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%

Az a helyzet, hogya menhelyen lévő kutyák elég szép hányada azért kerül oda, mert a gazdinak hirtelen ki kellett költözni az albiból, ahol évek óta élt, és nem talált olyat, ahova lehet vinni kutyát. Igem, tudom, hogy van olyan gazdi, aki megoldja, aki nem válik meg a kutyától, mert számára nem opció, de többen vannak azok, akik meg igen. És ja, emiatt a normális albérletes gazdik szívnak, valóban. És igazságtalan is, tudom, tudják amúgy ők is szerintem, de egyszerűen nincs garancia, ők meg nem akarnak egy amúgy is jó eséllyel traumatizált kutyát még egy menhelyre visszadobásnak is kitenni. Ezt is meg lehet érteni.

Btw, tényleg marha sok kekec menhely van, ahol kb. úgy csinálnak, montha szívességet tennének neked azzal, hogy menthetsz egy kutyát... próbálkozz kisebb, nehezebb helyzetben lévőknél, ők nem tudnak annyira válogatni.

2021. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon szigorú feltételeket kellene támasztani a kutyatartásra. Tanfolyamot kellene elvégezni mind a kutyának, mind a gazdájának. Megfelelő anyagi körülmények felmutatására lenne szükség és a gazda elmeorvosi vizsgálatára, valamint hogy fizikálisan alkalmas-e kutya tartásra. Manapság minden hülye kutyát tart, pedig még a gyerekeit sem tudja megfelelő színvonalon eltartani, vagy éppen olyan fizikális állapotban van, hogy a kutya szarért sem tud lehajolni, vagy nem is akar mert mentálisan elmeroggyant.
2021. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
86%

Bexarok...egy csomó válasz eltűnt.


Nem lenne egyszerűbb, ha csak a moderátorok írhatnának választ? Mert úgy gondolom nem kellene semmit törölni.

2021. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
4%
15 mondok jobbat uj gyakori kérdéseket kell alapítani és áthozni a bandát oda ahol nincs cenzúra..valaki aki ért hozzá csináljon szervert és ne éljen vissza a hatalmával
2021. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

16.-nak.


Több haverom és munkatársam már a Fosbúk helyett a VK-t használja. Pont a cenzúra miatt.

2021. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem abszolút érthető, rengeteg kutyát dobnak ki azért, mert költözéskor nem tudják magukkal vinni.
2021. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
63%
17 mi az a VK? hundub? én is jövök
2021. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

19.-nek.


[link]


[link]

2021. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!