Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért kéne nekem a tengerhez...

Miért kéne nekem a tengerhez odapofàtlankodni,hogy delfint làssak?

Figyelt kérdés

Remélem sokan tudjàk,hogy a delfinàrium az egy àllatkínzàs,amiért sok megtévesztett turista fizet.

Sose értettem,hogy nem gondoljàk a turistàk,hogy egy delfinnek nem az lenne a dolga,hogy puszit adjon az embernek meg labdàkat dobàljon.

Szívem megszakad,hogy mire rà nem veszik azokat a szerencsétlen àllatokat.


Viszont nagyon sokan azt javasoljàk,hogy akkor nézzem meg a nyílt tengeren őket.


Ezzel az a problémàm,hogy miért kéne nekem odapofàtlankodnom,hogy a sajàt magam kívàncsisàgom ès élvezkedèsem céljàból megzavarjam őket.

Nem mellesleg a motorcsónak szennyezi azt,amiben ők élnek.


Ki hogy van ezzel?



Úgy döntöttem,hogy nem megyek a szabad leses programra sem.


2021. márc. 4. 14:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Akkor sem itt, sem ott nem nézed meg őkt. Engem pl nem érdekelnek, de a véleményed sem érdekel és más véleménye sem érdekel.
2021. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen,mint írtam,egyik programra sem fogok elmenni.
2021. márc. 4. 14:21
 3/20 neincat ***** válasza:
89%
Akkor nem mész, és kész, nem "kell" semmit se csinálnod. Ha nagyon érdekel köss kompromisszumot magaddal, de ha nem, akkor felesleges a kérdés is. Mindenki foglalkozzon a saját dolgával és véleményével.
2021. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem kell megnézni őket. Nagyon máshol mint fogságban vagy az élőhelyükön kívül nem lehet. Még ilyen delfinmentő helyeken talán meg tudod nézni őket (ahol nyilván azért vannak mert minden máshol még rosszabb) de ha nem akarod nyilván senki sem kényszerítene
2021. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Mi értelme ennek a kérdésnek?🙆

Ne menj!

2021. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a kérdésnek most mi a f@szom értelme volt?
2021. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Ako' nem mêsz
2021. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Ezt megbeszelted magaddal kerdezo, csak tudnam, minek irtad ki a kerdest :DD

Barcsak olyan helyzetben lehetnek, hogy ez a legnagyobb problemam...mert az azt jelenti, hogy vegre utazhatnek valamerre. Alig varom!

2021. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Te gyékény arcú te. Ha nem akarsz delfint látni, akkor nem mész el sehova, most hogy ez kiírtad, azt hiszed ügyes, okos vagy? Maradjál magadnak, nem kíváncsi senki a másik véleményére.
2021. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Kitérdekel hova mész?! 😂
2021. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!