Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Észrevettétek a puha praclisok...

Észrevettétek a puha praclisoknál a változást? melyik állatvédelmi szervezetnek adjátok az adótok 1%-át?

Figyelt kérdés
A Győri Puha Praclik Egyesületnek szerettük volna a barátaimmal adni az adónk 1%-át, de elbizonytalanodtam. Az oldalt commentelőknél láttam hogy páran írták hogy pofára megy az örökbe adás. Azt én is észrevettem hogy a korábban összeszedett oldalon, most azt látom hogy elnagyolt, s hanyag. Korábban mintha mindenről több és jobb tájékoztatást adtak volna. A licitjeik is mindig szépek voltak most meg azt sem tudni kik azok a macskák és a posztjaik is szét vannak pontozva, élvezhetetlenek s átgörgetek felettük. Korábban teljesen mások voltak, nagy csalódás.

2021. márc. 15. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Èn a Puli àllatvèdő egyesületnek adom
2021. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Tavaly többek között tőlük is kértem segítséget, és bactak rá... Eddig minden évben menhelynek, állatvédőknek adtam. Akiket szintén kerestem Segítség miatt... Hát nagyot csalódtam.


Idén nekik adom: [link]

2021. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem vettem észre változást. És ezzel a többire nem is kívánok reagálni.
2021. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
67%
Január óta sok a pont kevés a tartalom. Lehet más lett a vezetőség vagy új irányvonalat határoztak meg. ha lenne adóm nehéz kérdés lenne kinek adjam mivel nincs nem okoz gondot.
2021. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Bár nem ismerem őket, de én is önkénteskedem és nálunk is van olyan, hogy a csapat többségének egyszerre jön össze minden, magánélet, munka, tanfolyam vagy bármi miatt elfoglaltabbak leszünk és kevésbé marad idő a social médiára. Eddig szerencsére ezek csak rövid ideig tartottak, de történhet bármikor bármi.
2021. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Szégyellje magát mindenki, aki kutyáknak adományoz, amikor hatalmas a környezetszennyezés. Inkább a vadon élő állatokat kéne megmenteni a környezet védelmével, vagy ha többre nem telik, rengeteg szegény nehéz sorsú ember van, akin lehetne segíteni. És még számtalan más nemesebb ügy mint, hogy egyik állatot etessük a másik állattal.
2021. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Kedves 6-os! Te nem ismersz, ne kezdj el ítèlkezni! Több embernek viszek időnkènt èlelmiszer csomagot, egy hete egy néninek vàsàroltam be, hogy kórházba tudjon menni, ami alsó hangon 10 ezer volt, mert semmije nem volt. Úgy teszem mindezt, hogy ismerem őket, az egyik csalàdban èvente születik úgy gyerek, hogy apuka nem megy el dolgozni, közmunkàn van, amit azonnal el iszik ahogy utaljàk. Nagyon sok embernek segitettem, és segítek, míg más Karàcsonykor a saját csalàdjàval volt, én jártam az egyedül èlőket, a férjem pedig tetőt csinàlt ott ahol Szenteste leègett... De!!! Nagyon sok ember tehetne a szegènysège ellen, mehetne dolgozni, itt több csapat jár el busszal, hozzák viszik őket, 250-300 ezret keresnek, és sokan nem mennek, mert jó otthon dögleni, ki kéri őket hogy èvente szülessen egy gyerekük? Van ahol egy szobàba két generáció lakik. Az àllat nem tehet ellene, hogy ne csesszèk ki az utcàra, az nem mehet dolgozni! Értük a gazdàjuk felel(ne) , aki szarik rá, hogy evett e kutya, de kell a hàzhoz, mig kicsi, vagy hogy el ne lopjàk a patkànyt.. Kezd el megismerni az embereket, és rá jösz miért tàmogatjuk az àllatokat! A környezetszennyezèsre annyit, hogy ki piszkol? Ki szemetel? Mutatnèk szivesen ember lakta utcát, ahol "szegény "emberek laknak, a szaros pelenkàtól és energia italos doboztól végig menni se lehet. Ennyi a vèlemènyem...
2021. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Így konkrétan nem vettem észre változást, a kevesebb posztot meg simán indokolhatja hogy sok a mentés, orvoshoz járás, akár munka, család, bármilyen facebook oldalon megesik hogy egy darabig kevesebbet posztolnak, nagyon sok másik állatvédő szervezetnél láttam már ilyet.
2021. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

#6os, mesélhetnék, hogy az általad preferàlt KEDVES SZEGÉNY EMBEREKNEK hogy gyűjtenek.

Mikor pl. mondtam, hogy kp-val nem, de az adóm 1%-àval segítek, azt mondta a hölgy, hogy van a közelben ATM vegyek le pénzt. Komolyan?

Szívesen adok a hajléktalanoknak, minden évben küldünk csomagot gyerekeknek stb, de a lóf@sznak is van vége, amikor pofatlanok. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb kéregető meg az ételt el sem fogadja, mondván a pénz kell...


Illetve sokan tehetnek arról, hogy milyen helyzetben vannak. Felnőtt emberek. Míg az állat nem tud dolgozni, egy egészséges felnőtt igen.

2021. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Ha már állatvédelmi szervezet, akkor inkább a Madártani Egyesületnek vagy valami olyan helynek, ahol tudományos tevékenységet is folytatnak és szakmai alapon végzik az állatvédelmet. Eredményeket is tudnak felmutatni.

Menhelynek nem, max. gyepmesteri telepnek. A menhelynek hirdetett "állatvédő szervezetek" szakmaiatlanok, nem is az állatok örökbe adása a cél, nagyrészük pénznyelő. Kutyát nem adnak ki, csak irreális feltételek mellett, aztán megy a sírás, hogy Buksi több éve itt van és senkinek sem kell.

2021. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!