Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Klímaváltozás / környezetszenn...

Klímaváltozás / környezetszennyezés vagy járvány. Melyik a nagyobb probléma?

Figyelt kérdés
Szerintetek jarványtól függetlenül, ahogy a dolgok állnak, mennyi ideje van hátra az embernek a földön? Vajon elpusztít mindent a haszonállatokon kívül? Ha ez bekövetkezik, fennmaradhat még az emberiség? Érdemes egyáltalán fennmaradni ha mindent elpusztítunk magunk körül?

2021. márc. 17. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Természettudományok témakörbe szerintem beletartozik, ha legközelebb teszel fel ehhez hasonló kérdést, ott sok okos ember tud válaszolni. Én is szoktam ott kérdezni.
2021. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"elvitelnél egy év után lenne 300 poharad otthon"


Igen, és értelmetlenül gyártanám vele a szemetet, legalábbis Én nem látom ennek értelmét.


Van egy ilyen összecsukható fém pohár, ami acélból készült, elvileg teljesen újrahasznosítható, csak be kell önteni.


[link]


Legyen ennek a pohárnak (hasamra ütök) 2-3 év az élettartama. Ha egy évben 300 darab eldobható pohárt termelsz, akkor 2-3 év alatt ez 600-900 darab vízben úszkáló, vagy földbe elásott műanyagpoharat jelent.


Ki lehet számolni, hogy minek nagyobb a környezetterhelése, a több, mint félezer műanyagpoháré, vagy az egy összecsukható fémpoháré.


Ezek kis lépések, de nem csak egy ember kávézik napi szinten munkába menet, hanem milliók, vagy akár százmilliók is.

2021. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mielőtt még vennél valamit, járd körbe a témát. A környezetvédelem is egy biznisz (DE jó biznisz) és itt is vannak kókler termékek.


Olcsó húsnak híg a leve.

2021. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, felejtsd is el ezt a fajta poharat, inkább egy lecsavarható tetejű acélbögrével jobban jársz.
2021. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen műanyagból volt még a 90-es évek elején, az volt a fogmosópoharam. :)
2021. márc. 19. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!