Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatkísérlet mentes termékek,...

Állatkísérlet mentes termékek,márkák?:)

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Millio+1 van, lehetetlen felsorolni. Keress ra, sok-sok weboldal van, ahol felsoroljak oket.

Itt van pl ez: [link]

2021. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm szépen,már benne vagyok a témában régóta egyébként. Új vagyok itt aztán gondoltam felteszek egy hasznos kérdést:)
2021. máj. 7. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Nincs rajta a listán, Wilkinson. Nem borotválnak vele nyuszikat tesztelés gyanánt.
2021. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ibw4x ***** válasza:
40%
Ha lehetne, lepontoznám a kérdést
2021. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
EU-ban minden kozmetikai temrék cruelty free.
2021. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Az összes covid vakcina. Már van is rá egy vicc:

2 kisegér beszélget:

- Te beoltottad magad a codiv ellen? Mire a másik:

- Á ha sikeres lesz az emberteszt majd utána.

2021. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy büdös igazság, hogy a kozmetikai termékeknél az emberek abban a hitben vannak, hogy van választási lehetőségük, miközben rengeteg különböző márka ugyanannak a milliomosnak a kezében összpontosul. Elég beírni, hogy “makeup brand family tree”.

Hiába lengeti a NYX a cruelty-free zászlót, a Body Shop is állatkísérlet ellenes petíciókat irattat alá a vevőivel ezer forintos ajándékutalványokért, miközben MINDKETTŐ említett céget a L’Oreal birtokolja, aminek még ezen kívül az Armani, Garnier, Lancôme, Kérastase, Yves Saint Laurent is az almárkái között vannak, amik bevallottan nem cruelty-free márkák.

Szóval: ügyes marketingfogás most ez a trend, lehet vele a népet meg az agyatlan influencer barbikat hülyíteni, akik az egész lavinát tovább zúdítják a gyanútlan tinikre. Magyarul: abszolút lényegtelen, milyen elveket vallasz, ugyanazon ember kezébe adod a pénzed.

Ezt úgy írom, hogy én is ellenzem ezt a fajta magatartást az állatokkal szemben.

2021. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7-es a Loreal már vagy 5 éve eladta a Body Shopot. A brazil Natura anyavállalat kezében van, és ők teljesen kiserlet mentesek!
2021. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!