Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol tudom ezt jelenteni és...

Hol tudom ezt jelenteni és hogyan?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy van egy szuka németjuhász Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, és a gazdái a családtagjaim, én Budapesti vagyok. Mindezzel nem is lenne gond, ha nem tartanák szegény kutyust embertelen körülmények között. Egy sza**al teli vájuba öntik bele neki a kaját minden nap, egy borzalmasan kicsi disznóólban lakik, tele van az egész bélsárral, sosem takarítják, az ürülék a fekvőhelyén 10-20 centiméter magas... aranyos kutyáról van szó, én szoktam egyedül simogatni, van, hogy nyáron napi 3x járok oda csak azért,hogy vizet adjak nekik, mert ők képtelenek rá. Vannak ott kisgyerekek, undorodom a gondolattól, hogy úgy nőljenek fel, hogy egy kutyát így kell tartani... ha tennék feljelentést, (nem vagyok még 18 éves) akkor kiderülne, hogy én tettem feljelentést, vagy ezt lehet név nélkül is?... nem bírom tovább látni azt,hogy egy ilyen kis csodával így bánjanak, megszakad a szívem... Falu vagy nem falu, ez undorító bánásmód egy érző élettel szemben...
2021. jún. 9. 11:32
 1/9 Pekka ***** válasza:
81%

Írd be a Gugli keresőbe ezt:

állatvédők szabolcs szatmár bereg megye


Elég sok találat lesz, ahonnan segítséget kaphatsz.

(korlátozott a netem ezen a gépen, csak ennyit tudtam segíteni, bocs)

2021. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet névnélküli bejelentést is tenni, illetve Nyíregyházán van egy nagyon jó alapítvány/menhely, velük is megpróbálkoznék. Fbon megtalálod az elérhetőségüket, Állatbarát Alapítány.
2021. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem te jol eltulzod a dolgokat.

Amugy mast jelentgetni nem szep dolog,foglalkozz inkabb a magad dolgaval. Amugy ha a gazdai a csaladtagjaid akkor peldaul menj es takaritsd ki a kutya oljat ha mar zavar es jot akarsz tenni.

2021. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Kérj segitsèget környèkbeli àllatvèdőktől. Valaki segíteni fog. Szép, hogy segíteni akarsz szerencsètlen kutyuson.
2021. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

"Amugy mast jelentgetni nem szep dolog"

Persze, hadd szenvedjen csak szegény állat. Nem is értem azt a sok embert, aki valaha jelentett állatkínzást. Micsoda rossz, gonosz emberek!

2021. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehet névtelenül is
2021. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Az állatvédők nem hatóság! Állatvédelmi hatóság pl a helyi jegyző, őt kell keresni.
2021. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Na, mibe fogadjunk, hogy a 3-as a kutya egyik gazdája...vagy ő is így tartja a kutyáját, ha van!
2021. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg kellene vizsgálni, hogy alkalmas-e pszichológiailag és anyagilag valaki egy állat tartására. Ma boldog boldogtalan tarthat állatot, azzal veszélyeztetve magukat az állatokat, az embereket és a természetet. Akinek nincs meg az anyagi fedezete vagy akár fizikailag nem bírja az állatot ellátni, azt el kell tiltani. Korhoz és egészségi állapothoz is hozzá kellene kötni az engedélyeket. Hasonló törvények Kellenének mint az autó vezetéshez szükséges jogosítványhoz. Az elvadult, kiszökött állatok nagyon veszélyesek, közlekedési baleseteket okoznak és megtámadhatnak más állatokat, embereket, gyerekeket.
2021. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!